Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a pasimnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a pasimnak, hogy még mindig az exemet szeretem?

Figyelt kérdés
Régen együtt voltam egy sráccal, akit tiszta szívemből szerettem, Ő az első szerelmem, de nyáron vége lett a kapcsolatnak és azóta nem tudok továbblépni rajta. Sokszor kavartam fiúkkal hátha elfelejtem őt, de soha nem ment. Most mivel új év van, gondoltam beleugrok egy kapcsolatba, viszont nem igazán tudom szeretni így a barátomat. Minden egyes percben az exemre gondolok, de neki már van másik barátnője.. nem tudom , hogy hagynom kéne egy kicsi időt magamnak, de szerintem ez nem normális. Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy mit csináljak.. előre is köszönöm a válaszokat

2017. jan. 16. 12:48
 1/6 Donald J. Trump válasza:
33%
Ha még a karburátoros változat, akkor érdemes lehet állítani az előgyújtásón. Amennyiben már injektoros az illető, úgy tipikus hiba a pillangószelep akadása.
2017. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Egy mondattal: "ne nagyon építs rám, mert én egy h**ye k***va vagyok"

A kifejezéseket és mondatszerkesztést lehet árnyalni, de attól még ez a valóság.

2017. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Az új barátodnak ezt butaság lenne megmondani. Szerintem ez viszont még nőnek sem ciki: felhívod vagy vagy üzeneted küldesz exednek, mondod neki hogy randizgatsz egy új sráccal, viszont mielőtt új kapcsolatba kezdenél kiváncsi vagy rá, hogy ő már végleg túllépett-e rajtad, vagy még kedves vagy szívének. Ha azt mondja, hogy végleg túllépett, akkor ezzel Te is zárd le.


Ha meg azt, hogy még gondol rád, akkor simán kérdezz rá, hogy otthagyná-e, mostani csaját érted? Válaszából, azt követő cselekedeteiből teljesen egyértelmű lesz a helyzet.

2017. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit éreznél fordított helyzetben?
2017. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Most mivel új év van, gondoltam beleugrok egy kapcsolatba" - Ritka undorító egy dolog, amit csináltál, ez mégis milyen indok?? Amíg az ember nem lép tovább az előző kapcsolatán, addig ne kezdjen újba, kész és pont - akkor se, ha eltart évekig. Nagyon nem fair a másikkal szemben, színtiszta önző görénység. Felesleges tovább húznod, nem kell elmondanod, hogy az ex miatt, de szakíts szerencsétlennel, hadd találjon olyan nőt, aki őérte van vele, nem pedig azért, mert újév alkalmával viszketett a puncija.
2017. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ásd el magad kérdező! Az egyik barátnőmmel 2 pasi is szakított emiatt. Már egy pár hónapja együtt jártak mondta is neki , hogy szereti, erre egyszer csak bevágja,hogy még nem felejtette el a volt barátnőjét.Fél év után összejött egy másik sráccal és ugyan ezt bevágta neki pár hónap után.

Minek kezdesz addig kapcsolatot míg a másik jár a fejedben ? Olyan szerencsétlenek az ilyen emberek.....

2017. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!