Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam el a...

Hogyan magyarázzam el a pasimnak, hogy szeretem őt, vele tervezem a jövőmet és őt akarom a társamul, de sem most, sem pedig a későbbiekben nem fogok szülni neki?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 15:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. Nincs gyermekem és terhes sem voltam soha. Ő 28,elvált,nincs gyereke.
2015. dec. 16. 15:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont így kell neki ezt elmondani....Mitől nem mered?
2015. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen közölném a valót és választhat. vagy marad vagy nem.
2015. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk így, nyíltan és őszintén. Szerintem erről beszélni kell, lehetőleg az elején, hogy egy ilyen lehetőség is fennáll, azaz hogy ha veled él, nem biztos, hogy lesz közös gyermeketek.

Hagyj neki időt feldolgozni, és aztán fogadd el az ő ezzel kapcsolatos döntését, legyen az számodra pozitív, vagy negatív.

Így leírva pofon egyszerűnek tűnik, de nyilván ez egy nehéz téma, de szerintem másképp nem lehet ezt megbeszélni, nem nagyon lehet becsomagolni. :)

2015. dec. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha vele akarod leélni az életedet, akkor tudnod kell a választ a saját kérdésedre. Te ismered őt, magadat, a helyzetet.
2015. dec. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy írtad. És minél hamarabb, mert ha ő szeretne gyermeket, akkor ne húzza az időt olyanért, aki meg nem. Ez így tisztességes.
2015. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nem vagyok ám biztos benne, hogy később sem szeretnél gyermeket. Sokat meggondolták ám már magukat...
2015. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne teljesen így.

Hanem hogy nem szeretnél gyereket. Nem neki nem akarsz szülni, hanem senkinek.

Te így gondolod, ha megérti, boldogan élhettek életetek végéig, ha nem, akkor inkább most keressen olyat, aki egyszer akar gyereket.

2015. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Örökbefogadás is egy lehetőség ha nem tudsz szülni.
2015. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szêpen mond meg neki hogy nem szeretnèl kèsőbb sem gyereket,ès ha ő szeretne a kèsőbbiekben,külön utat kell vàlasztanotok,ez ìgy korrekt.
2015. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!