Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom ex pasika napi szinten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom ex pasika napi szinten folyamatosan nezeget engem, a tudtara adjam, hogy ez gaz?

Figyelt kérdés
Szoktam kitenni instagramra sztorikat, es ha napi 4et teszek ki akkor napi 4x latja. Nem kovet engem szoval csak akkor latja ha ram keres. A baratnom mar regen letiltotta ot mindenhonnan, kizart dolog, hogy beszelnek, sot evek ota kapcsolatban van a gyerek, nem erdekelt de mar egyszeruen szanalmasnak talalom, es azon gondolkozom, hogy a tudtara adom valahogy mert biztos hogy nem tudja, hogy latom ahogy nezeget mert akkor nem csinalna. Szerintem...eleg vicces dolog wz szerintem :D
2017. jan. 16. 19:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Pasija*
2017. jan. 16. 19:13
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez vicces azért :D De szegényt ne hozd ilyen kellemetlen helyzetbe szerintem...
2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Sztm meg nem kéne ilyen ostobasàggal foglalkozni.

Ha zavar tiltsd le.

n25

2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Te meg figyeled, hogy figyel. Ki a perverzebb? :D
2017. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Neha raneztem, hogy kik latjak es egy ido utan azert mar vicces volt...nem erdekelt az elejen de mennyire gaz mar???? :D
2017. jan. 16. 19:16
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hmm ti egymásra vágytok, lesz itt egy kis homo ;)
2017. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg... :D
2017. jan. 16. 19:20
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt néz, akit akar. Tiltsd le, ha zavar. Szólni felesleges. Lehet, csak meg akar dugni.
2017. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Persze es azert van 3 eve baratnoje, hogy titkolja a melegseget.. :/ :D letiltom, csak kivancsi voltam mas jelezne e neki vagy sem :D
2017. jan. 16. 19:26
 10/21 anonim ***** válasza:
Instán látni, hogy ki nézi a képeid, vagy mi?
2017. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!