Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, férfiak! Észreveszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak! Észreveszitek, ha a barátnőtök az utcán diszkréten megnéz egy jóképű pasit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 22:15
 1/7 RRR ***** válasza:
90%

Igen..és???

Én is megnézem a szexi nőket...és?

2017. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen élményem még. Csak ismert hapikról hallottam, hogy jól néz ki.
2017. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, észre szoktam venni, de van mikor direkt csinálja drága, hogy felhúzzon, mert tudja otthon utána lesz kapsz.

ilyenkor mikor belép az ajtón letépem róla a ruháit, és a fater piszkosul elkeni a csaját, persze nem rossz értelemben.

2017. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A legrosszabb ***** válasza:
17%
Nézegesse. Persze csak akkor, ha ő sem bánja, hogy én is végigmérem a csinos, karcsú, formás seggű lányokat. Abszolút favorit, ha még ki is tudjuk tárgyalni magunk között a látottakat.
2017. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Ha van pasim,nem nezem meg a jo pasikat,mert volt mar eleg .Hidegen hagynak.

N

2017. jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában, ha olyan csávó kerül a látómezőmbe, aki megér egy misét, arra én hívom fel a figyelmét. Ez amúgy fordítva is működik. Ez jó beszélgetés indító illetve kikapcsolódás is. Nem kell feltétlen jóképűnek vagy szépnek lennie... Csak valamiért felkeltse az érdeklődésünket és ennyi.

Bár lehet már idősek vagyunk bohócnak...

2017. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem veszi észre,mert azidő alatt épp egy csajt bámul.:-D
2017. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!