Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket adni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ötleteket adni, hogy hogyan segíthetnék ebben a páromnak?

Figyelt kérdés

Röviden: eddigi életében semmit nem foglalkozott ilyesmivel hogy divat, öltözködés, stb. Semmi gond nem volt a külsejével, egyszerű dolgokat viselt, ami nagyon jól ált neki. Az elmúlt pár hónapban viszont elkezdett ezzel foglalkozni és a környezete megtapasztalta, hogy nagyon nincs stílusérzéke, vagy minek mondják ezt. :D Próbáltam a közös vásárlást, de sajnos nem mindig tudunk elmenni együtt...tudtok még valamit esetleg, amivel rá lehet ébreszteni hogy mi az amit meg, illetve fel kéne vennie, meg mi az, amit nem? :D

(Senki ne értse félre, nem a külső számít, meg már évek óta vagyunk együtt. Csak látom hogy próbálkozik, csak nem megy neki, ebben szeretnék neki segíteni!)

Előre is köszi a válaszokat!:)



2017. jan. 18. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Legalább annyit árulj a párodról, hogy fiú-e vagy lány, mert még az se derült ki a leírásból!
2017. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Basszus, de bamba vagyok! Ő a férfi.
2017. jan. 18. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne tekintsd úgy, hogy innentől kezdve folyamatosan neked kell stylistként segítened az öltözködését.

Elég, ha egy-két alkalommal elmentek együtt vásárolni, nem is kell feltétlenül mindent egyszerre megvenni, hanem csak mutass neki olyan ruhadarabokat, amik szerinted jól állnak neki, próbáljon fel néhányat, és vegyetek együtt néhány alap darabot. A többit már később megveheti magának az iránymutatásod alapján.

Nekem az a tapasztalatom, hogy egy idő után a férfiak már maguktól is követik azt az irányt, amire ráállnak, tehát csak az első lépésekben kell segítened.

Plusz az is egy lehetőség, hogy másokon figyeltek meg különböző stílusokat: például ha az utcán jártotokban-keltetekben látsz valakit, akinek a stílusa szerinted jól állna a párodnak is (vagy akár egy újságban, interneten látsz ilyet), akkor azt megmutatod a párodnak, hogy "szerintem ilyesmi öltözködés neked is jól állna".


Én nőként éltem át, hogy nem volt saját stílusom, nem olyan közegben szocializálódtam, ahol ez fontos lett volna és amikor ezt mások is szóvá tették, akkor kezdtem el foglalkozni az öltözködésemmel. Először azt kezdtem el figyelni, hogy mások mit hordanak (nem majmolva őket, hanem az öltözködésükből kicsemegézve azokat a tényezőket, amik nekem is tetszettek). Megfigyeltem, honnan öltözködnek azok, akiknek a stílusával tudok azonosulni és én is elkezdtem onnan beszerezni a ruhatáram darabjait. Volt pár baklövésem is eleinte. :) Aztán apránként kialakult a saját ízlésem, stílusom, amit már nem győzött dicsérni a környezetem.

Csak el kell indulni valamerre, a többi már jön magától!

2017. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!