Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogyan miként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogyan miként segíthetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok, este beszélgetünk szexuális dolgokról. A volt barátaival és az én volt, barátnőimmel. Történt egy olyan félre, értés hogy azt hittem, hazudik nekem és teljesen máshogy adja elő a dolgokat. A múltjában történt, egy szexuálisan zaklatás a nevelő apja zaklatta. Éveken keresztül tartott. Ezt már korábban elmesélte nekem, nem is erről szeretem volna beszélni vele. Mármint nem akartam fel hozni, neki ezt a témát mert tudom hogy hogyan érinti. Még is ő úgy gondolta, hogy róla beszélek. Elkezdet sírni, hogy sajnálja ő nem tehet róla, nem akarta le sz*pni. Csak félt tőle, félt az újabb veszekedések miatt. Kérdezte hogy most akkor ő lenne a hibás? Mondtam hogy nem, de hogy nem te vagy a hibás. Úgy sírt, hogy remegett közben, a kezével csinált ilyen fura dolgokat. Mint amikor valaki nagyon ideges és fél. Nyugtattam, vigasztaltam és próbáltam felvidítani és terelni a gondolatait. Ugyan ez volt, akkor amikor a f*rkammal simogattam a p*nciját. Kicsit élvezte, viszont egyik percről a másikra feszült, ideges lett. Azt mondta, sokszor eszébe jut amit, a nevelő apja művelt vele. Minden egyes szexualitásról, az jut eszébe, ha keményen csinálom akkor is ő jut az eszébe. (Viszont én nagyon szeretem keményen.) Egyszer már tettem, fel erről egy kérdést még régebben. Normális szex sincs köztünk, csak anális, kézi munka és orális kielégítés. 2 éve vagyunk együtt. Még egyik barátjával, sem jutottal el idáig. Csak kézimunkáig. Én szeretem, és szeretném ha normálisan élne, mint a többi nő. Látszik, hogy ő is szeretne azért, változtatni. Viszont már egy ideje, meg rekedtünk ezen a szexuális szinten. Eddig azért, haladtunk lassan de biztosan most viszont, itt meg rekedt az egész. Elmondása szerint, élvezi a szexet van hogy kívánva.(Általában sőt, mindig én kezdeményezek.) De mikkor meg van neki, akkor minden alkalommal rám mászik. Ritka ha magától kezdeményen.

2016. jan. 17. 13:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan is el szokott mesélni, hogy a munka helyen gondol arra hogy csináljuk. Mindig mikor kezdeményezek, nedves ritka ha nem.(Inkább akkor fordul elő, ha veszekedünk.) Soha nem utasít vissza. Ha egyszer elkezdjük a szexet, élvezi látszik rajta, hogy jól esik neki. Volt hogy mondta, még csináljuk, csináljuk még.
2016. jan. 17. 13:09
 2/6 anonim ***** válasza:
El kéne mennie pszichológushoz terápiára, mert egy gyerekkori szexuális zaklatás következményei nem fognak csak úgy maguktól elmúlni.
2016. jan. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, azt mondta csak akkor megy el, ha én is el megyek vele. Neki szüksége van hogy ott legyek. Hát akkor ezen ne múljon. El megyek én vele. De ez hogyan miként működik? Szóval meddig tart, egy ilyen kezelés? Még úgy mondhatni, túl lesz rajta.
2016. jan. 17. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
addig tart, amíg meg nem lesz a hatása. ez egy nagyon súlyos trauma, lehet, hogy hónapokig, évekig tarthat, mire feldolgozza. jól teszed, hogy támogatod, de ehhez szükséges lesz egy szakember bevonása is.
2016. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyerekkori traumák feldolgozása hosszabb idő is lehet,ne várj hirtelen csodát tőle,de mindenképpen menjete el,minél előbb szakemberhez!

Addig is,kedvesség,türelem,megértés,nincs más.

2016. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tobbiek jol mondtak, ezt nem fogjatok tudni magatok megoldani.


"De ez hogyan miként működik? "

Az ilyen jellegu terpiak ugy mukodnek, hogy megmutatjak neki hogy a trauma hatasra, milyen kuzdesi strategiak alakultak ki nala, ezek hogyan mukodnek. Nagyjabol segitenek neki rajonni hogy jelenleg mit miert csinal, erez.

Utana pedig abban segitenek neki hogy megmutatjak hogy ezek a megkuzdesi strategiak miert nem szolgaljak mar az o erdekeit, es segitenek neki uj strategiakat megtanulni.


Altanossagban ha szoba kerul ez, ne probald meg elterelni massal a figyelmet, vagy felviditani mert azzal csak rontasz a helyzeten, ilyenkor ugy erzi hogy ami vele tortent az szegellyni valo dolog, amirol beszelni sem szabad. A legjobb ha egyszeruen megerto vagy vele, elfogadod ot es megvarod amig magatol jobb kedve lesz, ne eroltess semmit.

2016. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!