Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha megbántottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha megbántottam egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akivel még ősszel nagyon jó barátok voltunk, de megbántottam őt. Én nem annak szántam, hanem egy tréfa volt, mert én úgy ismertem meg, hogy vele el lehet hülyéskedni. Viszont neki nagyon rosszul esett, mindenféle szemét alaknak elmondott utána. Én berágtam rá, viszont utána nagyon megbántam, de ő azt mondta, hogy soha többé nem akar beszélni velem. Mostanra őrülten szerelmes vagyok belé, folyton csak rá gondolok és felemészt a tudat, hogy utál engem. Valamit nem lehetne tenni? Én teljesen tanácstalan vagyok. :( (Mindketten 15 évesek vagyunk, ha számít valamit.)

2015. márc. 8. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Szard le! - 10/10 beválik.
2015. márc. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Végig olvastad egyáltalán?
2015. márc. 8. 00:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Várj, majd megbékél.
2015. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2015. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele. :)


(Amúgy lehet, hogy csak épp megvolt a lánynak a menzesze és ezért reagált olyan rosszul... :D)

2015. márc. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

-szard le 10/10 beválik

-végig olvastad egyáltalán?

-nem



hát most jót röhögtem, kösz :)

2015. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyrészt ezek után nem lenne pofám ezzel odaálni elé, másrészt nagyon félek attól, hogy ha oda is mennék nem érdekelné a bocsánatkérésem
2015. márc. 8. 01:10
 9/16 TallandThin Boy ***** válasza:
Akkor ne várj csodát.
2015. márc. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nyerj a lottón, az mindne nőnél beválik.
2015. márc. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!