Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelente a buszmegalloban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelente a buszmegalloban hogyan ismerkedjek meg egy lannyal?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel minden reggel egy megalloban varjuk ugyanazt a buszt, altalaban csak mi vagyunk a megalloban. Szimpatikus, szivesen osszebaratkoznek vele, de sajnos kisse zarkozott/tavolsagtarto vagyok addig ameg a masik fel nem kezdemenyez, de utana ez megszunik.

Tudtok adni nehany tanacsot kerlek? Szeretnek ezen valtoztatni. :)



2017. jan. 18. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Basszus szólísd már meg:) Lehet tetszel neki, lehet nem. De ki kellene deríteni végre.

A hülyékre meg ne hallgass akik utcán nem ismerkednek:)

Ha nagyon ötlettelen vagy, hívd el kávézni valahová.

A válaszából mindent meg fogsz tudni.

2017. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ugyan... Semmi esélye az ilyennek, aki nem tud beszélgetni és Q*vára ötlettelen, üres a feje.
2017. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezen szarozol? Menj oda hozzá, hogy "jegyeket, bérleteket kérem ellenőrzésre..." ha nem adja, írd fel az adatait, oszt kész is. Ha meg odaadja, azon is rajta van...
2017. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
En azt ertem, hogy gorcsolsz, csak azt nem, hogy megis min? Mi a legrosszabb, ami tortenhet? Hogy nem akar megismerni, es ezutan mar mindig neman varjatok majd a buszt? Az tenyleg nagy visszaeses lenne a mostani allapothoz kepest... :D
2017. ápr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1. Mosolyogj, amikor meglátod! Nem kell semmi mást tenned. Pár napig mehet így.

2. Köszönj: - Szia, jó reggelt. Nem baj, ha csak motyogod, ha látszik a szádon, hogy valamit mondasz, már jó. Majd legközelebb kicsit hangosabban mondod, amikor már megszoktad. Ez is mehet néhányszor.

3. A köszönés után bármiről lehet beszélni:

Hideg van ma reggel.

Örvösgalambot láttam, szép nagyot.

Szegény sünt elütötték.

Végre, tavasz van, minden kizöldült.

Jaj, annyira nem szeretek korán kelni.

Ma nem volt időm tízórait csinálni, nem bírtam kikelni az ágyból.

Ha véletlenül ő kezd el szóba elegyedni, akkor még jobb!

4. Talán ez a legnehezebb: mondj valamit, amiből kiderül, hogy örülsz neki: Jó, hogy látlak, jól indul a nap. Délután is nézlek, de nem nem szoktalak látni, pedig örülnék. Ha egyszer nem jött, másnap, amikor újra ott van a megállóban: Tegnap nem voltál, majdnem eleresztettem a buszt, hogy talán a következővel mész. :)

5: Keress programot, hívd meg. Fagyi, mozi, kiállítás a környéken, bármi. Ne gondolkodj azon, hogy jó program lesz-e. Ha nem, abba is lehet hagyni, vagy a végén azt mondani, hogy mást vártam, stb.

2017. ápr. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi nyomorék válaszadót! A csajnak nem jön be a srác, különben már rég rámosolygott volna! Minek noszogatjátok? Úgyis csak zaklatná szegény lányt!

Leszólítani akkor kell valakit, ha megvan a közös szimpátia! Ennek a lúzernek sosem volt ez meg!


De kérdem én: minek akartok becsajozni ha annyira szerencsétlenek vagytok hogy még csak megszólítani sem meritek, nem hogy felszedni?! Ez utóbbi jóval nagyobb meló. Megtartani meg pláne... Ha az ismerkedés sem megy, mégis mi a fenét kezdenétek vele?!

2017. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Konnyu annak, akinek nem jelent gondot az emberekhez valo kozeledes. Nekem sokszor az is gond, hogy a boltba koszonjek az eladonak, vagy egyeb jasonloan egyszeru dolgot megtegyek. Nem csak a nokhoz kozeledem problemasan, hanem a ferfiakhoz is, egyik nemmel sem konnyu az elso alkalommal beszelni.

Egy novel, ahol mar megvan a bizalom, es szeretjuk egymast, mar nem lenne ilyen problema.

2017. jún. 4. 08:37
 18/19 anonim ***** válasza:

A legutóbbi válaszodat figyelembe véve kérdező, inkább arra reagálnék, mivel megválaszoltad magát a fő kérdést. Ha eleve problémád van a közvetlenséggel, akkor dolgozz azon első körben, nem kell mindjárt a mély vízbe ugrani.


Keress valami pszichológust (drága), vagy guglizzál ezzel kapcsolatos önfejlesztő gyakorlatok után.


Mindenesetre bármit is tanulsz, ne gondold, hogy a csajt érdekelni fogod feltétlenül, függetlenítsd el tőle az egészet és ne ő legyen a célod, hanem hogy fejlődj.

2017. szept. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Diavolino44 ***** válasza:
Januarban irtad ki a kerdest, most majdnem oktober van. Most oszinten mi a fszomat varsz? Igen tudjuk, nem mered megszolitani. Akkor ennyi es pont. Fogadd el a tenyt, hogy amig teged nem szolit mag valaki addig nem lesz csajod. S lehet szuzen fogsz meghalni. Nincs ezzel baj, tobb no marad nekunk.
2017. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!