Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti a párotokkal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti a párotokkal együtt zuhanyoztok/fürdetek vagy külön-külön? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ehhez a kérdéshez csatolnám még, hogy a borotválkozást a párotok előtt csináljátok vagy az egy külön tevékenység? (láb, hónalj)


Ez a kérdés főleg nőknek szól, de ha a férfiaknak is van valamilyen hozzáfűzni valójuk, szivesen elolvasom. :) csak akkor írjátok oda hogy: F. :)


Rosszindulatú kommentelők kíméljenek, előre is köszönöm! :) N.



2017. jan. 19. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Külön szeretek tisztálkodni,epilálni is úgy,hogy ne lássa a műveletet csak a végeredményt...("ezer éve")
2017. jan. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Volt egy pasim még fiatalon, nagyon egyrugóra járt az agyunk.Ő volt az egyetlen, akivel első nap ágyba mentem.

Azóta se volt ilyen.

Őnála volt hogy a 3. talinál már többször szóba került hogy szőrös vagyok ott lenn, és neki jobban tetszik ha csupasz.

Felhívtam magamhoz, egy köntösben vártam.

Mikor odaért, szétnyitottam a köntöst, és mondtam hogy leborotválhatja.

Annyira beindult, hogy mikor elővette már folyt is neki.

Utána mégegyszer kifacsartam, nehogy a fürdőben legyen rosszul.

majd mikor végzett velem, még volt benne annyi energia, hogy harmadjára is megmutatta, mennyire kemény legény.

2017. jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

mi általában külön fürdünk mert időben hatékonyabb . olyankor szoktunk együtt fürdeni amikor romatikázni akarunk.

a borotválkozás mindig magányos ügylet

2017. jan. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Borotválkozás totálisan külön.


Fürdés együtt ritkábban. Hogyha amúgy együtt alszunk vagy úgy vagyunk együtt hogy egy időben fürödhetünk, akkor ritkán. Szerintem havi egyszer-kétszer. Megvan annak a maga varázsa is nagyon, de amúgy nyilván mindennapi szinten nem jó ilyenekkel húzni az időt, csak amikor megvan rá a hangulat és az idő is.


22/L

2017. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, ki mekkora káddal rendelkezik, én egyedül is alig férek bele, pedig igen pici vagyok.


Borotva egyedül.

2017. jan. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Kulon szoktunk, mert en altalaban reggel zuhanyzom, o meg este. A borotvalkozast nem izgat, ha latja, altalaban nyitott ajtonal zuhanyzom, szoval ha epp arra jar, akkor meglathat.
2017. jan. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5:

A kádban zuhanyzást én is sokszor fürdésnek hívom. Nekem csak kádam van és ha nem beleülök csak állok (ahogy 100-ból 98-szor csinálom), akkor is fürdésnek hívom.


De olyan van, hogy beállunk egymás mellett a kádba és közben letusolunk és csókolózunk, simogatjuk egymást vagy néha szeretkezünk is ott.


Nálam a tusolás = fürdés = zuhanyzás leginkább.

2017. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az is fura lenne, mert valaki megfagyna, nem akkora a zuhany sugara. És én egy pillanatra nem állok ki a víz alól, az fix.
2017. jan. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Taushi ***** válasza:
100%

Nekem eddig sosem okozott problémát a párommal fürdés, vagyis zuhanyzás, mert tusoló van.

Borotválkozás viszont az intimebb kicsit. Azt jellemzően senkivel sem csináltuk egymás előtt. Volt kivétel persze, de nem jellemző. Én is jobban szeretem azt magamban.

25F

2017. jan. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi mindig együtt zuhanyzunk.Sőt még egymást borotváljuk le...
2017. jan. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!