Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti a párotokkal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti a párotokkal együtt zuhanyoztok/fürdetek vagy külön-külön? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ehhez a kérdéshez csatolnám még, hogy a borotválkozást a párotok előtt csináljátok vagy az egy külön tevékenység? (láb, hónalj)


Ez a kérdés főleg nőknek szól, de ha a férfiaknak is van valamilyen hozzáfűzni valójuk, szivesen elolvasom. :) csak akkor írjátok oda hogy: F. :)


Rosszindulatú kommentelők kíméljenek, előre is köszönöm! :) N.



2017. jan. 19. 23:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én az exemmel anno minden nap egyutt zuhanyoztunk..

Vissza gondolva kicsit fura, de nekem tetszett.

Nem arra kell gondolni hogy monden este szexeltunk zuhanyzas kozben, hanem gyors lefurodtunk egyutt. Persze volt olyan is! :)

2017. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában akkor fürdünk együtt ha romantikázni akarunk, amúgy meg külön.


A borotválkozást mindenki maga intézi egyedül.

2017. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)

A #9. kommentelő férfinak is köszönöm, repült neked is a zöld pacsi! :)


Azért várok még válaszokat, kíváncsi vagyok még emberek válaszára! :)

2017. jan. 20. 10:25
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kád van, de mi zuhanyzunk benne (van zuhanyrózsa meg tartó), mindig külön. Egyrészt, mert zavarna a másik, pl én a forró vizet szeretem, és nem sietem el a dolgot, a párom meg kb 2perc alatt végez. Másrészt, párom 180+ cm, az égig tolja a zuhanyrózsa tartót, én meg pici vagyok és utálom, ha vizes lesz a hajam, amikor nem terveztem megmosni. A fürdőben más tevékenységeinket is egyedül végezzük, de mivel panelfürdő, az epiláláshoz kevés a hely ott, ezért azt az ágyon ülve csinálom, szóval látja. Ha borotválkoznék, a fürdőben tenném.
2017. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Borotválkozni azelőtt szoktam, hogy találkozunk, mert még nem élünk együtt. Viszont ezt szerintem ha összeköltözünk, akkor sem előtte fogom csinálni :)

Fürdeni együtt szoktunk, imádom vele habfürdőzni, meg zuhanyozni, mindig megmossa a hajam meg én is az övét, olyan jó érzés a gondoskodás.

Ő szokott előttem borotválkozni, van, amikor én borotválom az arcát is, meg lent is, mert nem túl hajlékony és én jobban látom :)

2017. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van amikor együtt zuhanyzunk este, van amikor külön. A lábamat epilálom, azt simán csinálom a párom előtt is. Viszont a borotválkozást szeretem egyedül csinálni, jobb ha csak a végeredményt látja. :)
2017. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Miért szégyenli mindenki ennyire, h borotválkozik? (hónalj, intim)
2021. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!