Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit tennél? Maradnál, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? Maradnál, vagy lépnél új környezetbe?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, 4 hónapja költöztem akkor még a barátnőmmel egy új kisvárosba (30 ezres). A barátnőm időközben lelépett, egyedül maradtam az albérletben, és nagyon a kapcsolatot sem tartjuk sajnos.

Viszont én egy nagyon jó munkahelyet találtam, saját irodám van, 1 főnököm, aki heti max 2x van benn, fizetés is jó.

A városban viszont nem ismerek senkit, haverok otthon, nincs fősuli, kevés a fiatal...

Lenne lehetőségem egy német munkára, de az ehhez képest visszalépés lenne, hiszen takarítás, 2 sráccal kéne együtt éljek egy kis lakásba, mondjuk dupla ennyit keresnék, és a munka sem büdös nekem.

Munkatársaim egy két 30 as van, többiek mind 40-50 fölött. Nincs nagyon közös téma, így közös buli sem.

Esetleg próbáljam meg pestet? Több a fiatal, csomó szórakozóhely, stb...

Még nem állok készen egy új kapcsolatra, de nem akarok befordulni, és nem szeretnék évekig egyedül lenni.



2017. jan. 20. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Más sem tudja.


Honnan lehetne tudni mi lesz a vége...

2017. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én maradnék ott ahol vagyok
2017. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
szimplán, ha aki elolvasta, és picit átgondolja, mit lépne?
2017. jan. 20. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:

En atmenetileg maradnek, ha a munkammal elegedett lennek. Egyelore ugysem tervezel ujabb kapcsolatot, addig viszont kicsit osszeszeded magad anyagilag es tapasztalatot szerzel. Nem kell ott elned eleted vegeig, fel-egy ev mulva amugy is eselyes, hogy mar kezded unni a mostani munkat es uj kihivasok kellenek majd. Akkor jelentkezhetsz nagyobb varosokba, ahol tobb emberrel tudsz ismerkedni.

Amugy meg addig sem kell bezarkozni, biztos ott is van edzoterem, sportklub stb. Interneten is lehet ismerkedni.

2017. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jah, van edzőterem, de lány 3 jár oda össz vissz, és 30 felettiek, illetve egyikük meg kb 15 ránéztéből :D

Nem tudom hol vannak a lányok. Tegnap is egy színvonalasabb pub ban voltunk munkatársakkal, aztán a mi társaságunkon kívül volt még kettő, de mind csak csávók.

Úgy érzem, hogy "kihalatak" a fiatal lányok, vagy nem járnak el, vagy rég elköltöztek a francba innen.

Ezért érzem rosszul magam, mert oké hogy itt jó helyem van, de ha pl évekig nem találok senkit, abba belebolondulok ez biztos.

2017. jan. 21. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Budapest mindenféleképpen. 30/N
2017. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább Pest,mert hiába a 2xes fizu,még Németországban élő bevándorlócsajnak se kellesz majd,ha a szobádon osztozol valakivel.A németek meg lenézik azt,aki takarítással keresi a kenyérét, legalábbis párkapcsolatra nem kell nekik.Azért van oka,hogy egyre kevesebb német pasit látni német csajjal.
2017. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem próbàld meg a külföldi melot jól megszeded magad !Azutàn meg majd eldöntöd hogy bulizni szeretnél e vagy komolykapcsolatot de legalàbb nem kell majd annyit spórolgatnod meg izgulni hogy lessz e lóvêd!
2017. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs bnőd igy ennyivel könnyebb lessz sztem !Előző voltam !
2017. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!