Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ilyen életmód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ilyen életmód inkább vonzó vagy taszító lenne?

Figyelt kérdés

(Nem magamutogatásból írom, ezek a tények).


Szóval 1 éve elkezdtem elég jól keresni és én imádom élvezni az életet, minden pillanatot kihasználni.

Egy évben 2x szoktam baráti körrel tengerpartra menni nyaralni, télen 2x wellness hotelbe belföldön. Ezen kívül gyakran ki szoktunk menni a környező országokba "csavarogni". Járok edzeni, futni, uszodába. Rengeteget bulizunk, fesztiválozunk egész évben.

Nekem ez a normális, nem bírok egy helyben ülni. Ez már sok lenne nektek, vagy bírnátok az iramot?


2017. jan. 20. 22:12
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Imádom hogy a sikeres, gazdag, kisportolt partyállatok is itt csajoznak :D GYIK-os csajok a legjobbak mi?:D gondolom magass is vagy mint a g@ci és a f@rkad is hatalmas:D
2017. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

1 eve keresel jol.

Utana irod egy evben 2x szoktam wellness meg tengerpart..


Ugye te is erzed hogy elszoltad magad.

2017. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez elég röhejes.
2017. jan. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Fél milliót keresek havonta. Van egy vidéki házam, és egy belvárosi lakásom. Az autóm felső kategóriás és még nincs 3 éves. Nyáron nyaralás, télen Thaiföld + síelés az alpokban. Minden hosszú hétvégén wellness a hazai 5* hotelekben. Amúgy nem keresek senkit, csak dicsekedni akartam. :D
2017. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
94%
Ricardo ?:O Ezek szerint a raifaijsen volt a nyerő nálad. Bora borán vagy még ?
2017. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem magamutogatásból írom, ezek a tények" - oké, nézzük.


"Szóval 1 éve elkezdtem elég jól keresni.." - már itt gond van, úgy néz ki csak magamutogatás lesz.


"...és én imádom élvezni az életet, minden pillanatot kihasználni." - oké, ki nem? mellesleg, ha nagyon pszichológiai alapon akarom megfogni, elég egoman vagy, mert nyelvtanilag nem indokolt az "én", mégis belerakod.


"Egy évben 2x szoktam baráti körrel tengerpartra menni nyaralni, télen 2x wellness hotelbe belföldön." - na már most. Itt valami nem stimm (amit az egyik válaszoló már észre is vett) Tegyük fel, hogy 2016 januárja óta keresel jól. Ez azt jelenti, hogy csak tavaly voltál 2x tengerparton és december-januárban 2x wellness. Szóval ha ez már rendszeres eddig valaki neked szponzorálta ezt (anyu,apu) és most eldicsekedsz vele.


"Ezen kívül gyakran ki szoktunk menni a környező országokba "csavarogni". Járok edzeni, futni, uszodába. Rengeteget bulizunk, fesztiválozunk egész évben. " - ugyanennek a folytatása. Valaki tehát fizetett neked mindent. Ez eddig erős magamutogatás. (Kérdés ennyi szabadnapod milyen munkahelyen van 22-25 évesen?)


"Nekem ez a normális, nem bírok egy helyben ülni. Ez már sok lenne nektek, vagy bírnátok az iramot?" - Ez elég alibi kérdés. Ki nem bírna évi 4 nyaralást, meg fesztivált, meg külföldre csak úgy csavargást?


Összegezve: ez az iromány (mert itt nem az alibikérdés a lényeg) három okból jöhetett létre:

1 trollkodás

2 megpróbálni felajánlkozó csajt keresni és elvinni egy körre a BéEmVé-vel, ami nem létezik

3 magamutogatás

Mindenki döntse el vajon melyik, de én az 1-re tippelek, az ellentmondások miatt.

2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
4-es, te is gyanús vagy, havi fél misiből ezt nehéz kihozni. Vagy öreg vagy, és sokáig spóroltál. :)
2017. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem trollkodás, magamutogatás, ezt írtam az elején. Jól szétcincáltátok az írásomat. Fennakadtatok azon, hogy csak 1 éve keresek jól, ami egy dolog, előtte is dolgoztam évekig. Már korábban megtehettem ezeket csak nem ilyen mértékben. Az elmúlt kb. 1 évben kezdett ez általánossá válni és innentől remélem ez lesz a jövő még sokáig.


A kérdés pedig pont erre irányult, hogy akikkel idáig találkoztam lányok nem bírták ezt sokáig. Vagy türelemmel, energiával, vagy pénzzel (mert mindent én se tudok állni azért). Esetleg túl távolinak érezték magukat tőlem így, amilyen életet kialakítottam magamnak.

Egyébként külföldi szakmunkáról van szó rendesen megfizetve, nem agysebészet. Gyakorin meg nem akarok csajozni.

Na most már jöhetnek az értelmes válaszok. :)

2017. jan. 20. 22:49
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor vegyuk ugy, hogy nem az eletmododdal van a baj hanem a hozza tartozo arccal.
2017. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

én is elég jól kapok egy ideje mérnökként, most vettem kocsit, jövő hónapban macbook-ot és új iphone-t tervezek :D


én is elég sokat megyek ide-oda, megtehetem :D ja, és barátnőm is van :)

2017. jan. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!