Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ilyen életmód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ilyen életmód inkább vonzó vagy taszító lenne?

Figyelt kérdés

(Nem magamutogatásból írom, ezek a tények).


Szóval 1 éve elkezdtem elég jól keresni és én imádom élvezni az életet, minden pillanatot kihasználni.

Egy évben 2x szoktam baráti körrel tengerpartra menni nyaralni, télen 2x wellness hotelbe belföldön. Ezen kívül gyakran ki szoktunk menni a környező országokba "csavarogni". Járok edzeni, futni, uszodába. Rengeteget bulizunk, fesztiválozunk egész évben.

Nekem ez a normális, nem bírok egy helyben ülni. Ez már sok lenne nektek, vagy bírnátok az iramot?


2017. jan. 20. 22:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Aaa, nekem meg nincs macbookom, iphonem, wellnesselni se szeretek, de van kulfoldon olyan szakmunkasom mint a kerdezo.

Es az asszony birja az iramot :)

2017. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy magam többet kaszálok, mint ti együtt. :D
2017. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Én pedig nő vagyok és szeretem elszívni az ilyen pasik pénzét mint te.


Életcsászárságban szerintem most én nyertem, mert én imádok nyerni. Én.

2017. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%
mit dolgozol kedves runner? :D
2017. jan. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg én nyertem mert én úgy élem az életemet ahogy nekem jó és boldog is vagyok nem csak egoista :)
2017. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

én 30 éves vagyok, 1.5 millás nettó fizetés + részvényopciók, meg miaf#sza. kocsim nincsen, mert a céges bmw-t oda viszem, ahova, és amikor akarom. plusz így 2 évente, választhatok új autót a flottából. most egy mazda rx-8-on gondolkozok, azzal lehet csapatni rendesen a német autópályákon.


nah, de elkalandoztam. először én is féltem, hogy a csajok nem bírják az ütemet, de hát alaptalan volt. mondtam nekik, hogyha a melóhelyen nem díjazzák a több hetes külföldi nyaralásokat, akkor mondjanak fel a f#nébe... mellettem nem kell dolgozniuk, elég ha kivasalják a budai villámban az ingeimet néha napján. igazából nem vasalandó ingek, de ne érezzék feleslegesnek magukat, mert hát ugye rendszeresen jön a takarító szolgálat, és vagy étteremben eszünk, vagy hozatunk valamit.


hát szóval igen. lehet ez nem jön be minden csajnak. szerencsére a hatalmas f#rkam, és a szexuális étvágyam segített áthidalni ezeket a problémákat. gondolom az sem hátrány, hogy minden barátnőm szerint tiszta Orlando Bloom vagyok, csak kicsit magasabb.


Nah, de amúgy nem dicsekedni akartam. Igazából szomorú vagyok, mert most nincs barátnőm, pedig már nagyon vágyok egy komoly kapcsolatra.

2017. jan. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem voltam még tengerparton nyaralni se wellnessezni. Egyszer szívesen ki próbálnám milyen. Tényleg jó lenne... De ezt állandóan nem bírnám 23 L
2017. jan. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezt ki nem bírná?!
2017. jan. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam még tengerparton nyaralni se wellnessezni. Egyszer szívesen ki próbálnám milyen. Tényleg jó lenne... De ezt állandóan nem bírnám 23 L
2017. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Hát én nemkeresek jól nincs luxusautóm nincd luxus fizetésem. De melózom van egy szerető feleségem egy gyönyörű leányom akikért érdemes felkelni reggel. Ja a legfontossab van hol laknom ami csak a miénk és nemterheli jelzálog.. ugyhogy boldogok vagyunk nekem ez többet ér mindennél..
2017. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!