Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az oldalon olvasottak alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oldalon olvasottak alapján az a nő, akire nem tapadnak a férfiak, valószínűleg selejt. Tényleg így lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfi írja itt, hogy a környezetükben még a legcsúnyább nőnek is úgy kell levakarnia magáról a férfiakat, tehát lehetetlen, hogy egy nőt ne környékezzen meg senki. Nekik van igazuk? Tényleg nagy probléma van azzal, aki iránt nem érdeklődik senki, ne is nagyon reménykedjen?
2017. jan. 21. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
3/8: nem Teréz anya vagyok, de még ötödikes koromban is szerettem mások szerelmi életéről hallgatni sztorikat és képességeimhez mérten segíteni, tanácsokkal ellátni, aki kéri, és ez a kis "élvezetem" azóta is megmaradt :) Ennek a beteg fétisnek a kiéléséhez pedig ez az oldal tökéletes :D
2017. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
És te magad miért csak a medence széléről adod a tanácsokat, nem szeretnél megmártózni? Lehet nem is olyan a víz, mint képzeled. Vagy félsz, hogy vizes lesz a hajad? :D És nem is 23 vagy?
2017. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

Ó, én benne vagyok a mély vízben már egy ideje :) Mondhatni, a medence közepéről kiáltozom a tanácsokat.


A korom az meg nem mellékes?

2017. jan. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Jaa, hogy úgy. Azt hittem valami csak mások javáért élő önfeláldozó jó kislány vagy, aki az ismerkedés bonyodalmait másokra hagyja :) Volt itt tegnap egy kérdés valakitől, hogy kit szeretgessen meg így virtuálisan és asszem ő volt 23 és belém ette magát a gondolat, hogy csak nincs két ilyen.


Hmmm, akkor mi lehet... gondolom egy biztonságos családi otthon, ahonnan ez a félrelépés :D

2017. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vagy csak simán örömet okoz, ha másoknak segíthetek. Ez nem opció? :D Pszichológiát tanultam az egyetemen, nyilván nem véletlenül.


Kérdező, ne haragudj, hogy teleszemeteljük a kérdésed teljesen irreleváns témában.

2017. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy nö, nem attól lesz jó nő, hogy szeretik a férfiak, de még csak nem.is egy párkapcsolattól leszel igazán jó nő, teljes ember. Akkor is jó nőnek kell lenni, ha szingli azt ember.
2017. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 dehogynem! csak azt találgatom, hogy lehet, hogy nem akarsz ismerkedni és mégis benne vagy nyakig a vízben. amúgy valahol olvastam, hogy annak is jó, ha másoknak segít, aki nincs jól, mert így értelmesnek érzi a létét.
2017. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!