Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezgetik mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezgetik mindig a szüleim, hogy van-e már barátnőm? Én nem is akarok, hogyan mondjam ezt el nekik? 22F

Figyelt kérdés

Sose volt még semmilyen testi kapcsolatom nőkkel (fiúkkal se, mielőtt valaki ezt firtatná). Szóval nem vonzódom szexuálisan egyik nemhez sem. Megnézem a csinos nőket, esztétikailag tetszetősek, de nem keltenek bennem vágyat.


Lehet, hogy valami genetikai hulladék vagyok? Mert már volt 2-3 nő, akikkel megismerkedtem, feljöttek hozzám, nyilván szexet akartak, de bennem semmilyen vágy nincs ez iránt. Utólag vissza is hallottam, hogy azt hiszik meleg vagyok, mert nem akarok semmit a nőktől. De én nem vagyok meleg, a férfiak se érdekelnek ilyen szempontból!


2017. jan. 21. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Verted már ki?
2017. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem..
2017. jan. 21. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy ez valós kérdés, de hogyhogy nem? Hogy jutottál idáig?
2017. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mcgalagony17 ***** válasza:

Ezt így egyszerűen mondd el a szüleidnek, elvileg ha szeretnek el kéne fogadják :) Van rá esély, hogy aszexuális vagy, de nyugi ezzel sincs baj. Aki ilyesmi miatt bánt, az korlátolt.


22/N

2017. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Clay Morrow ***** válasza:

-(Szüleid megkérdik, hogy van-e már barátnőd)

-Nincs, és nem is lesz, mivel nekem nem kell.


Ha meg folytatják értesd meg velük, hogy neked nem kell, másképp maguktól nem nagyon fognak rájönni.

2017. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De attól félek nagy csalódás lesz ez számukra.
2017. jan. 21. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudnám mi az az orgazmus, én se akarnék dugni, csak ezt elképzelni elég nehéz.
2017. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik aszexuális vagy. Szerencsés ember. Ha olvasgatod ezt az oldalt, láthatod hogy mennyi srác szinte belebetegszik, hogy nincs partnere. Neked ilyen gondod nincs, foglalkozhatsz a hobbiddal, meg ami érdekel.
2017. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!