Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért kérdezgetik itt a...

Miért kérdezgetik itt a gyakorikerdesek.hu-n egy csomóan, hogy hogy van ilyen meg olyan nyelven az, hogy "imádlak", "örökké szeretni foglak", "veled akarok élni", "akkor sem, ha vért izzadok" meg hasonlók?

Figyelt kérdés
Feltételezem ezek egy mukkot sem tudnak az adott nyelven. Különben szótárban keresnék vagy lenne egyéb módjuk arra, hogy megtudják. De akkor meg minek kellenek nekik az ilyen mondatok?
2010. jan. 23. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos egy külföldiért rajonganak, akinek üzenetben el szeretnék mondani, mit is éreznek.
2010. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
78%

talán mert ezeket a kifejezéseket meg akarják tanulni..!!!!!pl én nem beszélek hollandul de van egy holland barátom és igen megkérdeztem tőle pár dolgot amire kíváncsi voltam és én ezeket meg is tanultam, most neked ezzel mi a bajod? mindenki azt kérdezi meg amire kíváncsi aki pedig a vért izzadikot kérdezte az valószínű tud angolul csak ezt a kifejezést nem tudta.mondjál már egy olyan szótárt amiben benne van az a kifejezés h vért izzadok!és mi van azokkal akik nemrég kezték pl iskolában tanulni de pl a jövőidőnél még nem járnak és szeretné ha tudná h van az h örökké szeretni foglak. nem tudom miért fáj ez neked,hogy ilyenekkel törődsz.

bocsánat az esetleges helyesírási,félregépelási hibákért de siettem.

2010. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van
2010. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De ha ennyire nem tudnak az adott nyelven, akkor 1) hogy kommunikálnak 2) egyáltalán hogy kezdtek el beszélgetni, hogy ismerkedtek?

Az egészet nem értem.

2010. jan. 23. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez téged gátol a fejlődésben, a levegővételben, a látásodban? Vagy mi a bajod? -.- Ha nekik jól esik, akkor tegyék fel kérdésnek, ennyi.

Egyébként meg: ez az oldal kérdezésre van. Ott van az X a sarokban, ha nem tetszik.

Már unom, hogy ennyi balfék van itt, akiknek semmi sem tetszik. -.- hajrá, mehet a lepontozás.

2010. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"pl én nem beszélek hollandul de van egy holland barátom és igen megkérdeztem tőle pár dolgot amire kíváncsi voltam és én ezeket meg is tanultam"

Ha adott egy ember, akivel találkozol, és kiderül, hogy beszéli ezt a nyelvet, akkor okés. De nem értem, hogy valaki csak úgy hasraütés szerűen miért akarja tudni azt hindiül, hogy "imádlak".


"mindenki azt kérdezi meg amire kíváncsi"

Persze. Nem is ez a problémám. Csak jönnek egymás után az ilyen tök értelmetlen kérdések és már a falra mászom tőlük.


"és mi van azokkal akik nemrég kezték pl iskolában tanulni"

A tanár nem arra van, hogy megkérdezzék tőle? Mégis miért fizetik azt a szerencsétlent?

2010. jan. 23. 20:01
 7/12 A kérdező kommentje:

"Ez téged gátol a fejlődésben, a levegővételben, a látásodban? Vagy mi a bajod?"

Miért kell ilyen ellenségesnek lenni?

Nem azt mondtam, hogy az ilyenek menjenek el a sunyiba, vagy fogják be a pofájukat, csak nem értem, hogy ezt minek kell.

2010. jan. 23. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ugye mindenki azt kérdez amit akar,akkor a kérdező is,vagy nem?Mit kell csesztetni?
2010. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát nekem is van olyan tanárom, hogy inkább hülye maradok, minthogy megkérdezzem tőle. lehet, hogy angolul, vagy németül kezdtek el beszélni vmi chates dolgon, de a másik fél olasz, spanyol, akármi. és kedveskedni szeretnének neki azzal, hogy a saját anyanyelvén vallanak szerelmet, vagy hasonló.
2010. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
úgy hogy megpróbálnak minden csak az akaráson múlik. mit gondolsz azok hogy tanulnak meg angolul akik egy mukkot nem tudnak kimennek amerikába és olyan kurzuson tanulnak ahol csak angolul beszélnek mindenkihez.mindegy most nem is erről van szó, de nekem is van pl h kíváncsi vagyok vmire egy adott ismeretlen nyelven és azt megtanulom csak pusztán érkességképpen.van olyan is (itt olvastam) aki beszél németül rendesen de ilyen érzelmes dolgokat nem tanult és ezeket a kifejezéseket megkérdezte és feltehetően meg is tanulta.ennyi, iriggyellek,h ilyen sok szabadidőd van,h ilyenekkel törődsz,foglalkozol:)
2010. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!