Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható, ha egy 20 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha egy 20 körüli fiú egy kapcsolatban néha gyenge akar lenni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy vágyna a gyengédségre, és amolyan gondoskodó szeretetre, hogy lehetősége legyen, csak úgy a párja ölébe tenni a fejét, és úgy aludni.
2017. jan. 22. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút nem férfiatlan. A párommal is szoktam ilyet csinálni. (Mindketten 18 évesek vagyunk,én vagyok a lány)
2017. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az en parom mar 20 folott van, es szinten szereti ha simogatom, masszirozom vagy megolelem stb... de en is szeretem, igy fejezem ki amit erzek iranta. Olelkezos, bujos tipus es en igy imadom.

Teny, hogy nem minden lany szereti ha a parja folyton rajta log, de en pl igenylem. Igy erzem hogy szeret, nekem igy normalis es igy vagyunk boldogok:)

Nincs azzal semmi baj ha egy ferfi is kimutatja ha szeret valakit, sot, szerintem meg ferfiasabb is ha kepes ra-nem pedig kisfius es bunko azzal aki irant erez valamit.

A lenyeg annyi, hogy olyan lanyt talalj aki hozzad hasonloan szeretetehes es bujos :)

(Ekezetekert, hibakert elnezest kerek)

2017. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!