Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, régóta beszélgetek vele a facebookon.


Találkozni sem találkoztam vele, mert van barátnője 2éve ...akarom mondani menyasszonya, nekem pedig párom, akit szeretek.


Ezzel nincs is gond, mert beszélgetni lehet, viszont simán felajánlotta, hogy lenne a szeretőm, ha benne lennék.


Eléggé meglepett, mivel én úgy tudtam és úgy gondoltam, hogy a menyasszonyát szereti, becsüli (úgy voltam vele, hogy nem véletlenül a menyasszonya...)


De ezekszerint lelkiismeret furdalás nélkül megcsalná, ha arról lenne szó.


Én megmondtam neki, hogy szó sem lehet róla, felejtsük el ezt az egészet.



Belegondoltam, hogy ha nekem simán felajánlott egy ilyet, akkor több, mint valószínű, hogy nem csak nekem irkál ilyenfajta dolgokat.


Mit gondoltok erről? (Nem tinik vagyunk egyébként, ő 32 éves, én 25)


2017. jan. 22. 18:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Egy normális férfi nem fogja eltűrni, hogy pasikkal csetelj. De neked még amúgy is sok tanulnivalód van az élettől, ha ezt a kérdést kiírtad ide.
2017. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
24%
Utolsó ugyanolyan primitív vagy, mint az exem. Gyerekes vagy.
2017. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szóval aki kapcsolatban van, az törölje magát mindenhonnan és csak és kizárólag a párjával folytasson bármiféle kontaktot? Soha ne beszéljen ellenkező nemű emberekkel?


Valószínű, hogy neked van valami gond a felfogásoddal!

2017. jan. 22. 18:59
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

"Valószínű, hogy neked van valami gond a felfogásoddal!"

Te pedig nem sokat tudhatsz még a férfiakról, ha nem volt már az elejétől kezdve teljesen nyilvánvaló hogy meg akar dugni a fazon.

És mellesleg jó lenne ha felfogná végre minden lány/nő, hogy igazi, őszinte barátság (nem haverság) hasonló korú és ellentétes nemű emberek között NINCS. Vagy legfeljebb csak a TV sorozatokban.

2017. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy nem olyan eszmékkel vagyok megáldva, mint Te.


Ennyi a hozzáfűzni valóm, mivel nem ismersz, így nem is veszem magamra amiket írsz.


Pont.

2017. jan. 22. 19:24
 16/19 anonim ***** válasza:

Én pedig nagyon örülök annak hogy ennél sokkal okosabb barátnőm van, és nem kell még ilyen hülyeségek miatt is aggódnom.


Pont.

2017. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem megbízható férfi. Vannak ilyenek. Nőből is, ugyanúgy.
2017. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen mókher kuka
2017. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

# 16

Te pedig ha tudnál mondatokat értelmezni, akkor sikerült volna felfognod, hogy leírtam az egyik válaszban, hogy nem most ismertem meg, hanem amikor nem volt párom.


De látom, ezt nem sikerült feldolgozni.

2017. jan. 23. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!