Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex probléma? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex probléma? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Adott egy férfi aki segít az exén. Baleset, műtét stb miatt. Már régóta nincs köztük semmi. Csak akkor van nála mikor ügyeket kell intézni. Folyamatban van a lezárása.

A mi "kapcsolatunk" egyenlőre nem mondható semminek.

Ritkán tudunk találkozni, legutóbb megvolt minden ami 2 felnőtt ember közt lennie kell.

Nem sokára ismét találkozunk. Szerintem akkor is lesz köztünk szex. Viszont a fentebb leírt dolgokat inkorrektnek tartom, mivel utólag mondta ezt el.

Engem ez nagyon zavar. Ennyi erővel mindig "történni" fog valami a csajjal.

Úgy gondolom az a helyes, hogy elmondjam neki jóval előtte, hogy vagy zárd le az előzőt teljesen vagy hagyjuk ezt az egészet. Hülye vagyok tudom, de sürgetni se akarom, csak nem tudom minek?!

Ti mit tennétek?



2017. jan. 22. 09:02
 1/4 icu75 ***** válasza:
100%
És te hogy reagáltál amikor ezzel utólag előállt? Én biztosan őszintén megmondtam volna hogy ez nem volt tőle korrekt,akkor se ha azért nem mondta, mert esetleg fél hogy elveszít. Őszintén meg kéne beszélni,hogy te komolyan tervezel vele,és nem fér bele semmilyen kapcsolat az exxel,(kivétel ha közös gyerek miatt) kérdezd meg ő hogyan gondolja a kapcsolatotok folytatását,és mit és hogyan tervez csinálni,hogy lezárja az előző kapcsolatát. Azt is megemlíthetnéd,hogy te tisztában vagy vele,hogy egyes férfiak milyen találékonyak,ha arról van szó,hogy legyen egy dugópajti,aztán szépen mennek haza anyucihoz. Kíváncsi lennék,hogy mi lenne,ha azt mondanád,hogy milyen rendes tőle hogy segít az exének,te is szívesen megteszed,menjetek együtt segíteni. Mindenképpen vívd ki hogy számodra is világossá váljanak a dolgok,hogy érdemben dönteni tudj. Ne hagyj időhúzást,és hülyítést!
2017. jan. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem örültem neki... Nem tudom mit tartogat számunkra a jövő, de akár így, akár úgy azért ezt nem ártott volna előtte tisztázni.

Nincs gyerekük.

Megkérdezem tőle, hogy mit tervez csinálni, hogy lezárja ezt az egészet. Mert ez így nem buli, hogy közben velem találkozgat miközben a képben van még az ex.

2017. jan. 22. 09:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt megint találkozunk szeretném ha addigra lezárná ezt az egész ügyet az exel. Elvileg nincs köztük semmi több hónapja, de nem akarok egy olyan dologba belemenni ahol még képben van a volt párja.
2017. jan. 22. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos a jövő kétféleképpen zajlik majd.Tanult ebből, hogy rögtön őszintén el kell mondania a dolgokat, avagy továbbra is utólag vall be majd dolgokat.Az első mindenképpen pozitívabb.Te döntesz, szavazol-e neki még bizalmat.
2017. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!