Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Szóval, a párommal kb másfél éve vagyunk együtt, mégis alig van közös képünk. Talán 10-20 db ha van.

DE a barátaival ha elmegy egy kicsit, és bohóckodnak, semmi különöset nem csinálnak, mégis lövik a képeket.

Értem én, hogy már több éves barátságok, akár 10 éves barátság is, de nekem azért fura, hogy velük van tele a telefonja, míg rólunk alig van képe.


Még az évfordulónkkor sem jutott eszébe pár képet csinálni, karácsonyról sincs egy közös képünk, se semmi.


Igazából nem lenne baj, vagy fura, mert én nekem pl fb-n profil képem sincsen, nem is szoktam soha semmit sem posztolni, ő se posztol gyakra, max havonta/2 havonta 1-2x. Nem is az a baj, hogy fb-n nem teszi közzé.

Csak így fura, hogy a barátaival akármit csinál, rögtön meg kell örökíteni, kell a 25 ezredik kép is, de amikor nekünk van programunk, soha egy kép sem készül, olyankor eszébe se jut.


Szerintetek ez jelent valamit? Én nem tudom, hogy tulajdonítsak-e ennek bármi jelentőséget vagy ne.



2017. jan. 23. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

"Igazából nem lenne baj, vagy fura, mert én nekem pl fb-n profil képem sincsen, nem is szoktam soha semmit sem posztolni"


Jol ertem, hogy akkor meg egyetlen lajkot sem kaptal tole FB-n??! :O :O :O O.o Nem szeret.

2017. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtad már neki, hogy zavar? Ha nem, akkor hogy várod, hogy rájöjjön a nyűgödre?
2017. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Akkor ha együtt vagytok, csinálj te képet. Kapd elő a kamerát, telefont, és szelfizgessetek vagy valami. Nem kell ezt túlbonyolítani. Majd ha attól ódzkodik, akkor majd elkezdhetsz aggódni.

Nekem eddig az összes 4 hónapnál hosszabb kapcsolatomban max 2-3 vállalható közös kép készült :D Nagy ügy...

2017. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem a kérdésem végére írni, hogy trollok kíméljenek!
2017. jan. 23. 10:56
 5/21 A kérdező kommentje:
De a haverokkal se olyan képek készülnek, amik "vállalhatóak". Szimplán csak tele van velük a telefonja.
2017. jan. 23. 10:57
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Továbbra sem válaszoltál arra, hogy mondtad-e ezt már neki, vagy az isteni csodára vársz
2017. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Gyerek még... Kissé gyerekes dolog ez a folyton fényképezgetés. Nem azt mondom hogy sosem kell, de ha valakinek ez a fontosabb, hogy agyba-főbe fényképezgessék egymást a haverokkal bulizás közben, akkor a srác még nem nőtt fel valójában, csak ennyit jelent.
2017. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem, MÉG nem mondtam el neki, de erre magadtól is rájöhettél volna, ha menne a szövegértés: "Én nem tudom, hogy tulajdonítsak-e ennek bármi jelentőséget vagy ne."


Ha még én magam sem tudom, hogy akkor mégis mit gondoljak a dologról, stb, minek problémáznék ezen feleslegesen? Majd ha úgy döntök, hogy ez igenis zavar, vagy akármi problémám van vele, beszélek vele erről. Az őszinteség az egyik legfontosabb dolog egy párkacsolatban, de nem úgy, hogy amint megfogalmazódik bennem valami rohanok hozzá, aztán meg "ja mégse, bocs, rájöttem hogy nincsen semmi".

Nem szeretnék feleslegesen problémázni.


Itt pedig csak véleményeket kérdeztem, hogy más mit gondolna a helyemben, nem azt, hogy el legyek küldve megbeszélni vele valamit, amiben még én se vagyok biztos.

2017. jan. 23. 11:07
 9/21 anonim ***** válasza:

Huh, a volt párommal 4,5 év alatt készült kb. 20 közös kép. :D

Nem voltunk mániás szelfizős fajta...

2017. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Én nem értem...


A mai "fiatalok" között már nem divat, hogy akik együtt vannak, azok megbeszéljék egymással a dolgaikat?


Pl. Szívem, szeretném, ha több fotót csinálnánk közösen, mert szeretném őket emléknek vagy amiért akarod.


Ha nem mondod neki, még is honnan kéne tudnia, hogy ez téged zavar?


Pl. Nőként engem nem zavarna, örülök, ha nem "kell" fotót csinálni. (Nem nem vagyok bányarém, ha erre gondolsz, de nem élem minden percen a Fb-on és nem dokumentálom az utolsó teregetésemet is.


Ez kicsit túlzó példa volt, de érted, mit szeretnék mondani.


Ha valami bánt/zavar/szeretnél beszéljétek meg.


(Ha valaki a Fb-on éli életét, élje, ő dolga nem ítélem el, ez csak én vagyok, mielőtt valakit megsértenék.)

2017. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!