Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

Szóval, a párommal kb másfél éve vagyunk együtt, mégis alig van közös képünk. Talán 10-20 db ha van.

DE a barátaival ha elmegy egy kicsit, és bohóckodnak, semmi különöset nem csinálnak, mégis lövik a képeket.

Értem én, hogy már több éves barátságok, akár 10 éves barátság is, de nekem azért fura, hogy velük van tele a telefonja, míg rólunk alig van képe.


Még az évfordulónkkor sem jutott eszébe pár képet csinálni, karácsonyról sincs egy közös képünk, se semmi.


Igazából nem lenne baj, vagy fura, mert én nekem pl fb-n profil képem sincsen, nem is szoktam soha semmit sem posztolni, ő se posztol gyakra, max havonta/2 havonta 1-2x. Nem is az a baj, hogy fb-n nem teszi közzé.

Csak így fura, hogy a barátaival akármit csinál, rögtön meg kell örökíteni, kell a 25 ezredik kép is, de amikor nekünk van programunk, soha egy kép sem készül, olyankor eszébe se jut.


Szerintetek ez jelent valamit? Én nem tudom, hogy tulajdonítsak-e ennek bármi jelentőséget vagy ne.



2017. jan. 23. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi három éve vagyunk együtt, az esküvői honlapunkra kerestünk képeket, amiket kitehetünk, és igencsak bajban voltunk, mert nagyjából ha 5 vállalhatót találtunk, ami nem csoportkép, nem valami nagy tömeg szolgál háttérként, jól is nézünk ki rajta... És volt összesen ha 20 kép, ami szóba kerülhetett, ebből érted, volt 5-6, amit végül kitettünk a honlapra. Meg egyet rólam, csak úgy, mert ne legyen már olyan kevés kép.


Szerintem ennek nincs jelentősége. A párom amikor részeg, akkor mindig fényképezget dolgokat, és amikor részeg, akkor posztol ki valamit facebookra- jellemzően valami elmosódott fényképet. Semmikor máskor. Lehet, hogy a te párod is ittas állapotban kicsit szabadabban bánik a géppel, és minthogy gyakran megy a haverokkal inni, hát gyakran készül róluk gáz kép.


Én ennek nem tulajdonítanék jelentőséget.

2017. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
Fú, ne haragudj, de elég pocsék, agresszív személyiséged van, már ennyiből is lejön, ahogy válaszolgatsz a hozzászólóknak...kéne ezen dolgoznod, mert senkinek sem kell egy házisárkány.
2017. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#10, olvasd el a kommentemet is! Azért egy sima véleménykérő-kérdésből azt feltételezni, hogy nem kumminkálok a párommal, mikor világosan leírtam, hogy még én magam sem tudom, hogy minek véljem ezt a dolgot, emiatt nem szeretnék felesleges konfrontációt - eléggé botor dolog!



Köszönöm szépen azoknak, akik rendesen válaszoltak!

2017. jan. 23. 11:24
 14/21 A kérdező kommentje:

77%-os még jó hogy a párom imád és nincsen semmi baj közöttünk. :)

Bár hiába mondok neked akármit, magadra vetted a válaszomat, így már el is könyveltél házisárkánynak, noha nem vagyok az. Mindegy is, szép napot neked! :D

2017. jan. 23. 11:27
 15/21 anonim ***** válasza:

77%-os, hiába a segítőszándék a Kérdező nem érti, hogy mit szeretnénk neki mondani. Majd rájön magától...


#10-es

2017. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15.: sajnos igazad van.

Ha nem vagy sárkány, akkor ne vedd magadra kérdező, de hiaba valaszoltunk normálisan, semmit nem sikerült tanulnod belőle.

Neked is szép napot :)

2017. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Mit kellett volna tanulnom a tanácsaitokból? :D


Ha problémám van, őszintén, köntörfalazás nélkül elmondom neki, és megbeszéljük. Ez szerintem egy alap dolog egy párkapcsolatban.

De mit mondjak neki egy olyan dologgal kapcsolatban, ami nem zavar igazán, csak szimplán furának tartom, vagy nem is tudom pontosan? Majd ha úgy érzem, hogy ez zavar, akkor szólok neki, mint ahogy mindig teszem, ha valami probléma van.

2017. jan. 23. 12:18
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Lehet, hogy én értelmeztem rosszul a kérdést, de nekem az jött le, hogy ha már feltetted a gyakorin is a kérdést, azért még is csak zavar. Ezért javasoltam, hogy beszéld meg a kedves Pároddal. De,ha jól működik köztetek a kommunikáció, ennek csak örülök, és remélem hamarosan megoldódik ez is.

2017. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem tudod mire vélni? Ha már feltetted ezt a kérdést akkor bizony zavar...
2017. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ahogy többen írták, ha gyakorin próbálsz választ keresni a kérdésedre, akkor ez a dolog zavar, de minimum foglalkoztat téged. szerintem meg nem csak problémákat lehet megbeszélni egymással. pláne egy párkapcsolatban. sőt. sokkal jobban járnátok, ha nem csak majd akkor szólnál neki a dolgokról, amikor már probléma van és konfliktusként kell kezelni, hanem már azelőtt megbeszélnétek ilyen dolgokat, hogy egyáltalán problémává válik.


például a jelen helyzetben nyugodtan elkezdhetnétek beszéltetni egymással a fotók, barátok és kapcsolatok jelentőségéről, melyikőtök hogyan éli meg a barátokkal és a kedvesével töltött időt és annak dokumentálását. egy ilyen beszélgetés során megismerhetnéd, hogy hogyan és miért születik annyi képe a barátaival közös progarmokon és miért nem olyankor, amikor kettesben van veled. és ha megismernéd a véleményét, hozzáállását a témához, máris választ kapnál rá, hogy mennyire kell ennek zavarnia téged, vagy hogy kéne-e változtatnotok rajta.


amúgy lehet, hogy csak annyi kéne, hogy felhozd egy közös programon, hogy "csináljunk egy közös képet" és lehet, hogy még örülne is neki.


teljesen mindegy, hogy mi mit gondolunk erről, vagy szerintünk mit jelent, mert mi egyáltalán nem ismerjük őt. részünkről minden csak találgatás, vagy értelmezési kísérlet. ahogy valaki felvetette, az is lehet, hogy nem szeret téged. az sem kizárt, hogy korábbi tapasztalatok miatt úgy gondolja, minek közös kép a pároddal, ha szakítás után úgyis csak fájdalmat okoz és megszabadulni akar majd tőle az ember, meg levágni róla az exet, mintha ott sem lett volna. de simán lehet, hogy azért nem fotózkodik veled, mert úgy érzi/gondolja, hogy te nem akarod, mivel rólad nem lát FB-n sem képeket és nem akar ezzel terhelni téged. vagy csak eszébe sem jut emiatt. a barátai meg lehet, hogy szoktak képeket posztolgatni, küldözgetni és ezért velük magától adódik, hogy csinálják a képeket. vagy az is lehet, hogy eleve csak a barátai kezdeményezésére/ösztönzésére készülnek ezek a képek és nem is ő akarja őket ennyire. de az is lehet, hogy csak veled egészen máshogy akarja élvezni az együtt töltött időt. míg a barátaival inkább(?) kifelé élnek és mutatják a világnak, hogy milyen jól érzik magukat, mennyire együtt vannak, addig veled inkább meghitten, besőségesen tölti az idejét és megélni, átélni, élvezni akarja, nem dokumentálni. de ha nem beszélgettek ilyenekről, akkor sosem fogod megtudni, hogy hogyan gondolkodik ezekről a dolgokról. és mondom, ehhez nem kell problémának lennie köztetek, elég volna, hogy csak meg akarod ismerni, hogy mit gondol a fotók szerepéről és az emberekkel eltöltött időről...

2017. jan. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!