Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni nőgyűlölők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rys kérdése:

Az itteni nőgyűlölők miért akarnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el a valóságtól, és tegyük fel, hogy a nők valóban olyanok, mint amilyennek sok itteni srác leírja őket (pl.: pénzéhesek, felszínesek, stb.) Na de ha ez így van, akkor mégis miért akarnak a nőgyűlölők bárkit is maguk mellé? Vagy ez egész egyszerűen valami védekezése mechanizmus: nem kapom meg, amit szeretnék, ezért biztos vele van a baj?

2017. jan. 24. 09:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Egyik lehetőség. Párkeresés során azt tapasztalta, amit írt, megutálta a nőket, és már nem akar párt magának.

.

Másik lehetőség. Párkeresés során azt tapasztalta, amit írt, alapvetően utálja a nőket, de reménykedik, hogy azért talál egy normálisat.

2017. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó sorban leírtad a választ.

Plusz azért kanosak, és pasikra mégse tudnának felizgulni.

2017. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Attól nem lesz senki nőgyülölő, hogy a nők nagyrészét felszinesnek, és pénzéhesnek tartja. Illetve aki a nők nagyrészét felszinesnek és pénzéhesnek tartja, attól még hajthat a kisebbrészükre. Vagy nem hajt rájuk sem, mert megunta.

Ezért is hülyeség a kérdés. Kétlem, hogy "itt" lennének nőgyülölök. Iletve ha azok, akik néha erősebben fogalmaznak, nőgyülölők, akkor a kérdező pedig férfigyűlölő

2017. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
14%
Az a baj, hogy itt már egyesek szerint az is nőgyűlölő, aki nem szidja szünet nélkül férfiakat.
2017. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt köti az embert a fajfenntartási ösztön, másrészt ebben lett mindkét nem szocializálva.
2017. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezt én sem értem, engem nőként nem vonz, hogy valaki gyűlölje a nememet, de én vagyok a kivétel. Az attól még nőgyűlölő.

Remélem, élőben fel lehet ismerni őket.

2017. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%

Nézzük inkább a valóságot: a legtöbb mai nő tényleg egy ostoba, éretlen, TÁRSkapcsolatra totál alkalmatlan egyed, akiknek kb. az összes értéke kiemeül egy pár mellben és egy lukban a két lába között.


Viszont ettől még van egy kisebbség, akik tényleg alkalmasak arra, hogy társként lehessen rájuk tekinteni - és amikor az ember barátnőt képzel maga mellé, akkor ilyet képzel el.

Csak ilyet irdatlan nehéz és fárasztó találni a felhozatalból, szóval nem meglepő, hogy sokan belesavanyodnak a hosszadalmas keresgélésbe.


És mielőtt még rám is rám sütnék, hogy biztos csak azért írom ezt, mert lúzer vagyok, akinek soha nem volt barátnője: jelenleg is van, korábban is volt, de azt a tömény szenvedés, amíg - amúgy kifejezetten jó adottságokkal - sikerült olyan lányokat találni, akikre tènyleg társkènt fel lehetett nézni, az totál demoralizáló volt.

Pedig én még abban a szerencsés helyzetben vagyok (195 cm, minimum korrekt kinézettel, humorral és messze átlag feletti intelligenciával, amit általában eléggé szoktak értékelni) , hogy viszonylag sok lánnyal el tudtam jutni a randizásig, és ott az esetek nagyobbik felében rajtam állt, hogy legyen-e több a dologból.

2017. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

"Remélem, élőben fel lehet ismerni őket"


Fel, többnyire börtönben csücsülnek, nemierőszakért, és egyéb szexuális indittatásból elkövetett büncselekményért.

2017. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Aha, akkor onnan írnak nekem privátokat? Megtisztelő.
2017. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%
9. Ja ja, az aztan a nogyugyolet netovabbja, ha privatban elkuldenek melegebb eghajlatra, vagy egyeb dolgot irnak.
2017. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!