Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a férfiak rendes barátnőt, ha utána úgyis a r. bancokra vágynak és őket nézegetik?

Figyelt kérdés

Nem értem. Oké, akarjanak olyan csajt, szívük joha. De akkor miért "tartják" a rendes baránőt, aki meg vágyik az igazi, odaadö szeretetre?

Ha meg kell a rendes lány, miért nem lehet kibírni, hogy r.bajcokra fájjon a fogatok? Nem tudjátok, mennyire fáj ez a barátnőnek? Vagy csak nem érdekel?

Nektek jól esne, ha a barátnőtöknek sokkal jobb testű pasik dudorodására folyna a nyála a nadrágon át bámulva?


2016. szept. 22. 11:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
És ha én nem vágyom ribikre, cserébe meg a rendes lányok tojnak le, akkor mi van? :D
2016. szept. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, de én biztos, hogy én csak olyannal tudnék összejönni, akivel megvan a vonzalom szexuálisan szóval ott meg már nem lehet gáz, hogy más csajokhoz vonzódom, hozzá meg nem. Meg most nem bűn más csajokat megnézni, ti lányok is biztos meg szoktatok nézni (de nyilván semmi több) más hapsikat.
2016. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Minden férfi megnézi a nőket, akár kapcsolatban él, akár nem. Ez nem jelenti azt, hogy fáj rá a foguk, vagy hogy képesek lennének megcsalni a párjukat. Vagy hozzászoksz ehhez, vagy apácának állsz.
2016. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Kutyát lehet tartani, normális barátnőt nem. A rendes lány szimplán hülye ha ilyen emberrel kezd. Az ő felelőssége. hogy ilyet választ.
2016. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Te választottál rossz embert. Ne általánosíts.
2016. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
Olyat kell valasztani aki nem ilyen. Az en baratom is biztos megnezi a neki tetszo lanyokat, bar azt pont multkor beszeltuk meg a haverjaval, mert egyik haverunk pl olyan, ha szep lanyt lat meg fel is kiallt es igy tenyleg hosszasan bamulja... :D Hogy az meg szerintuk, a sracok szerint is gaz. A baratom se ilyen nagyon bamulos. Mellettem meg egyaltalan nem. Amugy meg lehetsz egyszerre rendes lany es nezhetsz is ki jol. :)
2016. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Mert zsiványok. A kollegám is megcsöcsörészett egy nőt a helyi presszóban és még neki állt feljebb. Na de az asszony is úgy leteremtette, hogy nem lettem volna a helyében. Ilyenek ezek!

Pedig etette itatta az is, vasalt nadrág minden nap és nézd meg mi lett a vége!!

Tisztességes nőt nem becsülte csak a kikapós menyecskét, arra fájt a foga.

2016. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 bollocks ***** válasza:
23%
A feleségemmel együtt szoktuk stírölni a jó nőket, erre varrj gombot.
2016. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha tudnád, hogy milyen gerinctelen alakokkal dolgozok együtt hónapok óta, kiszaladnál a világból. Jóképű csávó (műszakvezető-helyettes) műszak alatt lazán cseverészik a barátnőjével a céges gépről (FB-on ők ám a tökéletes szerelmespár), közben meg megbeszéli a légyottot a másik szinten lévő csajjal, és még külön egy cégen kívüli csajjal is kavar. Egyetlen jóképű férfi egy időben lefoglal egyszerre 3 nőt. Király, cseszd meg!!! Mellesleg ezek a nők erkölcsi példaképnek hiszik magukat, akik leállnak kefélni egy barátnővel rendelkező pasassal?
2016. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
58%
Ha provokatív, szar kérdéseket akarsz feltenni, akkor kérdezd meg a főnökömtől, hogy hol a havi fizum.
2016. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!