Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Helyesen tettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem?

Figyelt kérdés
Titokban szerelmes vagyok egy hetero fiúba, aki napról napra szemtelenebb és agresszívebb volt velem, mígnem ököllel állon vágtam. Azóta kerül és nem szólunk egymáshoz. De nagyon hiányzik

2016. máj. 1. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem megoldas az eroszak. Felnott modjara kell meholdani a provlemat. Kommunikaciocal. Ha nem megy, akkor sem a tetlegesseg a megoldas, hanem a hatalmi szervek bevonasa. Legyen az az iskola igazgatoja vagy a rendorseg ...
2016. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg jól tetted! Hiába kértél volna segítséget nem kaptál volna, és az ilyenekkel nem lehet beszélni.


És felejtsd el! Ne hiányozzon neked egy ilyen f'reg!

2016. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem tudta, nem tudja hogy az vagyok, bár lehet hogy sejtett valamit. Nagyon szerettem volna legalább barátkozni vele.
2016. máj. 1. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel ne akarj baratkozni kerdezo. Ha nem is ertek egyet a reakcioddal de abban mindenkepp hasznos volt hogy most elkerul az a suttyo.
2016. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ha ő agresszív volt veled, sőt nem is voltatok barátok, akkor úgy gondolom el kéne felejtsd. Ha nem voltatok barátok, akkor szinte lehetetlen hogy kibékülj vele.

Az erőszak nem megoldás.

Úgy gondolom próbáld meg elfelejtetni és másokkal ismerkedni. Keress fel egy szakembert, ha nem megy egyedül.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sok mindent eltűrtem neki és igyekeztem nagyon barátságosan viselkedni, de eljutott egy olyan pontig ahol vagy megütöm vagy engedem hogy a fejemre csináljon.


Így most már a lehetőség is megszűnt hogy valaha is közelebb kerüljünk egymáshoz.

2016. máj. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!