Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen vacak napom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen vacak napom van, rossz kedvem van, semmi sem megy. Nem akarom a páromon levezetni. Mit csináljak? 21L

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, ő dolgozik én pedig otthon vagyok a héten. Ő is érzi, hogy bal lábbal keltem fel és próbál felvidítani vagy lekötni a figyelmem de tök reménytelennek érzem magam. Alapjában egy nagyon vidám teremtés vagyok de néha teljesen magam alá kerülök (akár ok nélkül is). Kétségbeejtő.

Elvégeztem mindent itthon ( takaritás, főzés, stb), próbálkoztam mindennel amit alapjában szivesen csinálok de semmi dob fel. Szeretném összekaparni magam, mielőtt valami abszurd dolgon kiakadok és azokba marok bele akiket a legjobban szeretek. Sajnos ilyenkor megesik. :(

Tudom hogy mindenkinek van rossz napja. Ti ilyenkor mit csináltok?


2017. jan. 25. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elmegyek sportolni, nekem az mindig segít.
2017. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ilyenkor szundítok egyet. Nekem segít, ha morcos napom van.
2017. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy ezt hívják bipoláris depressziónak?

Amúgy ahogy az első írta, menj el mondjuk futni (ha hideg van, akkor terembe futópadra), tuti hogy kifutod magadból a feszültséget...

2017. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vidéken vagyok. Itt nincs terem. :D :( A barátnőim még mind vizsgáznak. Én már azt is rég letudtam. Egyedül nem szeretek kimozdulni, maximum vásárolgatni.

Szoktam futni, hasonló okokból de jelenleg olyan hó van hogy már az udvaron elvágódnék.

2017. jan. 25. 13:26
 5/15 anonim ***** válasza:
Maszturbálj!
2017. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Edzőterem vagy ha nem jársz nézz meg egy jó vígjátékot, esetleg feküdt le pihenni egy órácskát, hallgas zenét, olvass hasonlók.

Nekem is vannak ilyen napjaim ritkán de tudom hogy én vagyok a nyűgös és próbálom nem másokon levezetni.

2017. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*feküdj
2017. jan. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy abszurd elképzelés, de próbáltad már ezt őszintén megmondani neki?

Nekem is vannak olyan napjaim, mikor jobb hozzám se szólni, a lottó ötösnek se tudok örülni. Ilyenkor én őszintén megmondom, hogy bocs, használhatatlan vagyok, kell egy kis egyedüllét, és ha jobb kedvem lesz, visszatérünk egymásra.


A helyedben én legalább is pont ezt tenném. Megmondom őszintén a pasinak, hogy ne haragudjon meg, de nagyon nyomott a hangulatod, nem tudsz vidám társaság lenni. Egy kicsit kilépsz az éterből, összekapod magad, és mindenképpen fogsz jelentkezni, de egyelőre nem kockáztatod, hogy félreértsétek egymást, vagy akaratodon kívül vitát szíts. Reméled, megérti.


Nem kell ezt túlbonyolítani, ő onnan a távolból nem tudja, hogy mi bajod van, ha nem írod meg neki, de ha igen, akkor még az is lehet, hogy megértő lesz miatta.

2017. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Elmondom én neki őszintén és meg is érti. Ezzel nincsen semmi baj. De ha el akarok tűnni az nála olaj a tűzre. Mégjobban aggódik vagy végül azt hiszi miatta van. Ilyen kapcsán volt már hogy kocsiba szállt és csapot papot ott hagyott hogy eljöjjön és megnézze mi van velem. Nem szeretnék ezzel játszani, így inkább elérhető vagyok. Csak rendszerint ilyenkor szokott az lenni hogy olyat szól vagy tesz vagy jön elő amire én épp kész vagyok ugrani. Valójában sokkal jobban tudom magam bántani a lelkiismeretfurdolásommal mint amivel ténylegesen őt. Mert ő megérti h ma ilyen nap van és kb minden morgolódásom leperget. De jobb volna másho llevezetni mindezt. :(
2017. jan. 25. 13:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el valami izgi sorozatot nézni :)
2017. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!