Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyen vacak napom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyen vacak napom van, rossz kedvem van, semmi sem megy. Nem akarom a páromon levezetni. Mit csináljak? 21L

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk, ő dolgozik én pedig otthon vagyok a héten. Ő is érzi, hogy bal lábbal keltem fel és próbál felvidítani vagy lekötni a figyelmem de tök reménytelennek érzem magam. Alapjában egy nagyon vidám teremtés vagyok de néha teljesen magam alá kerülök (akár ok nélkül is). Kétségbeejtő.

Elvégeztem mindent itthon ( takaritás, főzés, stb), próbálkoztam mindennel amit alapjában szivesen csinálok de semmi dob fel. Szeretném összekaparni magam, mielőtt valami abszurd dolgon kiakadok és azokba marok bele akiket a legjobban szeretek. Sajnos ilyenkor megesik. :(

Tudom hogy mindenkinek van rossz napja. Ti ilyenkor mit csináltok?


2017. jan. 25. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
"De ha el akarok tűnni az nála olaj a tűzre. Mégjobban aggódik vagy végül azt hiszi miatta van. Ilyen kapcsán volt már hogy kocsiba szállt és csapot papot ott hagyott hogy eljöjjön és megnézze mi van velem." - ne haragudj, de az milyen kapcsolat ahol nem lehet annyit mondani a masiknak, hogy "rosszkedvem van, legyszives adj egy kis teret, hogy egyedul lehessek"? Mert rogton attol kell felni, hogy nagy aggodalmak meg hisztik kozepette levagodik hozzad, merthogy "jaj biztos miattam van". Ha egyedul akarsz lenni, akkor mondd meg neki szepen, nyugodj le, fozz egy teat, aztan halkitsd le a telefont es nezz Szex es New yorkot. Az ilyenkor kelloen agyzsibbaszto.
2017. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak törődünk egymással. Az aggodalom nem egyenlő a hisztivel. Jóformán csak mi vagyunk egymásnak. Én is aggódnék ha ő tűnne el. Nyilván nem arról van szó hogy mondjuk lepihenek aludni, vagy elvonulok filmet nézni akkor ó begőzöl és neki indul...
2017. jan. 25. 16:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor az ordító zene segít.

Meg mostanában rákaptam a GYK-ra, addig se a saját bajommal foglalkozom. :P

2017. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mit csináltál végül?
2017. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Vettem egy forró fürdőt, lepihentem, megnéztem egy filmet, egy két sorozat részt.

Közben próbáltam fejben összeszedni minden jót ami az életem része/ történik vagy történt velem. Mi az ami jó. Ma már jobb hangulatban ébredtem. :)

2017. jan. 26. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!