Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dobhatnám föl magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dobhatnám föl magam, hogy ne legyen ilyen rossz kedvem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi félévem iszonyú volt, szerelmes voltam/vagyok egy lányba viszonzatlanul, ami gyakorlatilag mindenre rányomta a bélyeget, mivel akarva akaratlanul gyakran összetalálkozunk így nagyon nehéz nem rá gondolni. Úgy döntöttem, hogy nem hagyom, hogy ez a padlóra küldjön és 1000+1 dologgal elfoglaltam magam, munkákat vállaltam(önkéntest is), az egyetemen is rákapcsoltam, most jutottam a vizsgaidőszak végére(minden 4es5ös), illetve elindítottam a saját vállalkozásomat. Eljárok futni, edzem, a barátaimmal is megyek ide-oda. Mindenhol sikereket sikerre halmozok, de közben mégis rossz a kedvem, nincs étvágyam, meg már több hónapja lappang bennem valami betegség is ami nem akar elmúlni, de mostanság nem volt időm ezzel foglalkozni, én nem szoktam panaszkodni,de a környezetemben többen kérdezték, hogy mi bajom van, mert látszik rajtam a gondterheltség,akárhogy próbálom elrejteni.
2017. jan. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz csajozni. Ha sajnálatos módon semmiképp nem lesz ebből semmi, az ismerkedés az egyetlen út ami vezet is valahova.
2017. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszihológus.
2017. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj beledöglős edzéseket és ismerkedj.
2017. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Trambulin?? Az eléggé feldobál..
2017. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok én is.
2017. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy nekem is rà kellett jönnöm ,hiába a sok hobbi , hiába foglalom el magam. Elég egy 5 perc és már ott jár az agyam hogy annyira jó lenne egy hozzám illő nőt talàlni..... Nem tudsz mit tenni szerintem.
2017. jan. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!