Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, akivel a hétvégén eggyütt voltunk (többi lent). Hogyanközeledhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam, akivel vasárnap egyyütt voltunk. Csináltam vacsorát, beszélgettünk, majd megnéztünk egy filmet, de nem történt semmi köztünk, csak jól éreztük magunkat, kellemesen telt. Aztán haza vittem, és azt mondta hogy jol telt és hogy máskor is megismételhetjük. Viszont én lehet többet is akarnék tőle... Miközben nállunk volt nem észleltem semmien jelet, hogy közeledne hozzám, és nem tudom, hogy ő hogyan gondolja ezt pontosan, hogy mit is akarhat. Hogyan tudnék közeledni hozzá óvatosan, hogy ne égessem azért le magam?

Csak ketten voltunk otthon.

Én 19/F , ő 18/L.

Köszi szépen a választ!



2017. jan. 25. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Anno, nem úgy volt hogy osztálytársam nem kezdünk kapcsolatot? Ez az íratlan szabály azóta megszűnt?
2017. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
utolsó fél évünk... szóval nem kell szenvedni, ha netán elvállunk. meg már amúgy is már volt részem egyszer benne (egy másik osztálytársammal) és megjártam. de most más a szitu, mert fél év van
2017. jan. 25. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó félévben lehet osztálytárssal kezdeni pontosan.
2017. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha még csak meg sem csókoltad, akkor már halott ügy.
2017. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nehezen adja magát, és lehet hogy mind ketten ilyen szerényebb típus vagyunk... nem tiszta, hogy mit akarunk egymástol, se neki az én részemről és forditva. de ha lesz legközelebb mit csinálhatnék ?
2017. jan. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!