Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esett ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul esett ez a dolog a barátomtól, jogosan?

Figyelt kérdés

Ez az első komoly kapcsolatom, szóval tapasztalatlan vagyok ilyen téren, azért írok ide. Annyi az egész, hogy a páromnak van egy lány ismerőse, és valamelyik nap írt a lány a barátomnak hogy beszélni akarnak. Az lett a vége, hogy a lány elment a barátomékhoz... DE. A legjobb barátom fiú, és szoktam vele lenni ritkán, (bár soha nem voltunk még egymásnál pedig évek óta jóban vagyunk). De barátom azt mondta, őt nem zavarja. Nekem viszont most ez az egész dolog rosszul esett, hogy a lány több órán keresztül ott volt. Szeptember óta ismerik egymást, és szerintem ez így furcsa, hogy ennyi ismertség után csak úgy ír barátomnak hogy beszélgessenek, és elmegy hozzájuk..vagy csak én gondolom így?

20/L és 23/F



2017. jan. 26. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez attól függ. Lehet teljesen ártalmatlan a dolog a barátod részéről, de lehetnek ébredő érzelmek bennük sajnos. A legkevésbé sem azért írom hogy kiakadj, kezeld hideg fejjel, próbálj kideríteni dolgokat.
2017. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!