Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak este jó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak este jó, hogy a barátaival találkozzon?

Figyelt kérdés

Sokszor sokat kell tanulnom(egyetem), így csak este érek rá, sokszor a párom is csak este ér rá, de neki legalább van heti 3-4 szabadnapja, beosztástól függően.


És az a problémám, hogy hiába van otthon egész nap, ő mindig csak este tud a barátaival találkozni, és ez akkor idegesítő igazán, mikor itthon vagyok egész héten, mert nem kell órákra járni se semmi, pl most vizsgaidőszak, de nekem egész nap tanulni kell, és nem tud velük délután találkozni, mert... nem tudom.

A barátai között van olyan, aki szintén egyetemista, de már a végén jár, és nincs annyi dolga, mint nekem, vagy aki dolgozik, szintén változó beosztásban, de egész szabadnapjai vannak, és az illetőnek nem itt ál a családja se, nincs párja se, kb csak pihen egész nap, vagy más barátaival találkozik. Szóval a lényeg az, hogy lenne idejük mondjuk délután találkozni, de nem, csak az este jó. Miért?

Ezemnél is mindig ugyanez volt, igaz ő anno még csak 18 éves volt, de a lényeg az, hogy 18 évesen is mindig csak az esték voltak jók találkozni, hiába nem csináltak semmit délelőtt/délután.


24-25 évesen is miért csak este jó még találkozni? Miért kell mindig sörözni vagy borozni mellé?



2017. jan. 27. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Miért te akarod beosztani a párod vagy a barátai idejét? Semmi jogod hozzá!

Ahhoz viszont van, hogy szóvá tedd, hogy legyen veled többet, ha úgy érzed, hogy elhanyagolna.

2017. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Mert az hangulatos. Sracok nem mennek el kavezni meg vasarolgatni mint a lanyok a baratnokkel.

Miert nem mesz veluk amugy? Mi is egyutt szoktunk talalkozni a parom haverjaival, szerintem maximum 1-2 alkalom volt, hogy nelkulem ment volna.

2017. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért mert akkor sokkal hangulatosabb, délután unalmas. Olyankor összefutunk azért,hogy menjünk edzeni, semmi más, amúgy 7 előtt nincs tali


23/F

2017. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én se értem, miért nem mész te is. Nekünk a kapcsolatunk kezdete óta 2 olyan este volt, mikor nem együtt mentünk a barátokkal találkozni.

Amúgy még ha a pároddal meg is beszéled, a haverjainak az időbeosztásához semmi közöd, nincs beleszólásod. Gondolj bele, lehet hogy a párod egyik haverjának a barátnője meg ki lenne akadva, hogy miért mindig délután kell elmenni valahova, és nekiállná szervezni a TE párod napját, hogy mikor találkozhat a haverjaival.. mit szólnál? :D

Amúgy értelemszerűen hangulatosabb este összefutni emberekkel, meg úgy általában bármit csinálni.

2017. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nana!


Én nem szervezem senkinek sem a napját, csak tudom, hogy mikor mit csinál melyik barátja, mert a párom elmeséli! Éppen ezért nem értem, hogy miért nem tudnak délután találkozni esetleg.

Ha én ráérek délután, és párom este menne a haverokkal, nem állok le hisztizni, hogy de csak este jó szexelni és velem legyen, hanem rugalmasan kezelem a dolgot és délután találkozunk. De a haveroknak csak este jó, ha nem tud menni a párom, akkor nem is nagyon találkoznak.


Azért nem megyek velük, mert a barátai nem szeretnek, soha nem is szerettek, egyik barátnőjét se szerették soha, mindegyiket kiközösítették, mint ahogy engem is.

2017. jan. 27. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de ha ilyen vagy, akkor nem is csoda. :D
2017. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mert te egy kérdés alapján tudod, hogy milyen vagyok. :D


Semmi rossz nem származik a kérdésemből, szimplán csak kíváncsi voltam az okára, hogy miért csak este lehet találkozni. És ebből már az jön le, hogy én be akarom osztani a barátai idejét, stb. Hát gratulálok! :D


Még jó hogy a párom ismer, és szeret, és a legfontosabb: nem ítél el 3 mondat alapján! :)


A gyk okostónija megint megmondta a tutit! :)

2017. jan. 27. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Hat de valami oka csak van, hogy nem szeretnek a haverjai, nem hiszem, hogy ok igy kitalaltak, hogy na xy minden csajat alapbol utalni fogjuk.
2017. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom.


Tényleg minden barátnőjét utálták, a párom mondta, hogy soha egyiket se szerették. Ennyi.

2017. jan. 27. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Az emberek hétköznap dolgozni!szoktak... az, hogy zte sulizol, a páros meg fene tudja, mit csinál, hogy ennyi szabadideje van, egy dolog.

A párom elmegy nyolckor, hazaér hatra, mondjuk - mint a legtöbb normális felnött. Akkor mégis hogy találkozhatna délután bárkivel is? A pasid barátai is meloznak, ezt már most fogadd el.

És azt is, hogy ha te is munkába állsz, megszünnek a csajos délutánok - mellesleg este sokkal jobb elmászkálni. :)

2017. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!