Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak este jó, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak este jó, hogy a barátaival találkozzon?

Figyelt kérdés

Sokszor sokat kell tanulnom(egyetem), így csak este érek rá, sokszor a párom is csak este ér rá, de neki legalább van heti 3-4 szabadnapja, beosztástól függően.


És az a problémám, hogy hiába van otthon egész nap, ő mindig csak este tud a barátaival találkozni, és ez akkor idegesítő igazán, mikor itthon vagyok egész héten, mert nem kell órákra járni se semmi, pl most vizsgaidőszak, de nekem egész nap tanulni kell, és nem tud velük délután találkozni, mert... nem tudom.

A barátai között van olyan, aki szintén egyetemista, de már a végén jár, és nincs annyi dolga, mint nekem, vagy aki dolgozik, szintén változó beosztásban, de egész szabadnapjai vannak, és az illetőnek nem itt ál a családja se, nincs párja se, kb csak pihen egész nap, vagy más barátaival találkozik. Szóval a lényeg az, hogy lenne idejük mondjuk délután találkozni, de nem, csak az este jó. Miért?

Ezemnél is mindig ugyanez volt, igaz ő anno még csak 18 éves volt, de a lényeg az, hogy 18 évesen is mindig csak az esték voltak jók találkozni, hiába nem csináltak semmit délelőtt/délután.


24-25 évesen is miért csak este jó még találkozni? Miért kell mindig sörözni vagy borozni mellé?



2017. jan. 27. 11:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10, olvasd el a leírást, és rájössz, hogy a haverjai is ilyen izzé beosztásban dolgoznak, tehát egész szabadnapjaik vannak. :)

Valamint azt is leírtam, hogy átlagban mi dolguk van, mert a párom rendszeresen beszámol róluk, ezért tudom. :) Korántsem arról van szó, hogy jajj szegények 8-6-ig dolgoznak és csak és kizárólag este érnek rá.

Ha figyelmesen elolvastad volna a leírást, és a kommenteket is, láthatnád azt is, hogy én sem csajos délutánokkal töltöm az időmet!

2017. jan. 29. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!