Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy NE legyen az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy NE legyen az embernek kisebbségi komplexusa ilyen helyzetben? 21/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel három hónapja vagyunk együtt Ő kábé velem egymagas esetleg 1-2 centivel magasabb is. Ha én mondjuk téli bakancsot veszek fel akkor még magasabb is vagyok picivel. Engem nem zavart ez igazából inkább attól féltem, hogy Őt fogja, de eddig még nem láttam rajta. Meg én nem vagyok túl magas 174 vagyok úgyhogy volt már magas barátnőm és nem volt ezzel gond. Szívesen mutatkozok vele mert olyan szép, büszke vagyok rá, hogy velem van, az önbizalmammal sincs gond, vagyis eddig nem volt.


Aztán amikor barátnőm bemutatott a szüleinek, vagyis elmentem hozzájuk hát picit meglepődtem. Az apja kábé 2 méter lehet, atom colos a pali. Az anyukája szerintem 180-185 szintén magas vékony. A "kishuga" aki 15(!) éves szintén 180+ lehet. Van egy bátyja is, őt csak képen láttam szerintem jobb is, ő lehet a legmagasabb a családba. Barátnőm nővére kisebb csak nálam de ő sem volt otthon.

Ez így rohadt fura felállás volt nekem és hát bevallom ez engem egy nagyon picit csak de kellemetlenül érintett, remélem a barátnőmet nem. Tök normálisak meg rendesen voltak nem volt semmi beszólogatás, de azért láttam hogy furán néznek rám. De tök jól elbeszélgettünk láthatták, hogy normális vagyok és komolyan veszem a lányukat, szeretem őt. Nem is értettem miért mondta azt az anyukája amit, mivel ebéd közbe még tök normálisan beszélgetett velem és még azt is mondta, hogy jóképű vagyok. Aztán később mikor már öltözködtünk és beszélgetett az anyukájával, hogy az egyik barátnőjének a szalagavatójára megy majd, aztán kérdezte, hogy én is megyek-e és mondtam, hogy hát nem hiszem. És akkor mondta az anyja, hogy "jaj nem is baj az, így legalább fel tudod venni a szép magassarkúdat, amit karácsonyra kaptál :) Emlékszel a Márk mellett nem voltak ilyen problémáid? Még magassarkúba is felnéztél rá :) Dehááát te tudod kislányom"

Hát ezzel engem nagyon megbántott, de még barátnőm sem tudott semmit mondani. Mégis, hogy ne legyen ilyenkor az embernek kisebbségi komplexusa? Kábé a föld alá süllyedtem volna, tényleg elszégyelltem magamat, hogy miattam nem tud magassarkút felvenni és szégyent hozok rá vagy nemtom. Azóta nincs is nagyon jókedvem. Miután eljöttünk, barátnőm nem győzött magyarázkodni én meg megkérdeztem tőle, hogy most akkor mondja meg ha egy picit is zavarja ez a magasság dolog és akkor inkább most felejtsük el egymást. Ő azt mondta egyáltalán nem zavarja és szeret engem és ugye nem tervezem, hogy elhagyom emiatt? Nyilván nem, de nekem ez nagyon kínos volt. Ez kábé akkora parasztság mintha egy néger lenne a lány barátnője és beszólna neki, hogy "aztán ha este mentek valahova nehogy fekete ruhát vegyen fel a barátod mert sose találod meg hehe" . Mármint amiken az ember nem tud változtatni azokért minek b**tatni másokat? Most képzelhetitek ezek után mennyi kedvem van így oda menni, tök elrontotta az a gyökér nő.


2017. jan. 28. 13:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
De a barátnőm miért hazudott volna? Mondtam neki, hogy mondja meg ha zavarja és kész akkor zárjuk rövidre, ő erről hallani sem akart. Ha zavarná miért ne mondta volna? Nem 10 centivel vagyok alacsonyabb, nagyjából ugyan akkorák vagyunk most komolyan ez kit zavarna? Persze az anyján kívül.
2017. jan. 28. 13:30
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
1.: te már csak tudod, biztos nagyon tapasztalt vagy nők terén, azért töltöd itt minden időd a nőket szidva
2017. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Én rákérdeznék, hogy miért nem szólt rá az anyjára, hogy ne legyen bunkó. Merthogy itt a szerencsétlen lány nem tett semmi rosszat, az anyja volt a paraszt. Viszont az lett volna a normális reakció, ha rászól az anyjára
2017. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hát csak annyit mondott idegesen, hogy "anyaa" de kb ennyit szólt rá. Szerintem ő is meglepődött ezen.
2017. jan. 28. 13:47
 5/23 anonim ***** válasza:
45%
Emiatt ne hisztizz a barátnődnek, ha szólt is az anyjának, akkor nem az ő hibája
2017. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%
kezdőőődik..Szóval hiába a mézesmázoskodás, a drága anyucinál csak kilógott a lóláb. Lesz ez még rosszabb is. Szépen óvatosan ellened fogja hangolni a lányát ,és egy kevésbé szép napon, ezért ott is hagy.
2017. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Anyuka "shit tesztjeit" kezelni kellett volna, hogy lássa, frusztrál téged a magasságod (bár a fő probléma itt az, hogy frusztrál). "Majd én is felveszem a karácsonyra kapott magassarkúmat és akkor már csak fél fejjel leszek alacsonyabb a lányánál" vagy valami hasonlót.
2017. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
8# Igazad van
2017. jan. 28. 14:02
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
*...hogy lássa, NEM frusztrál téged a magasságod...
2017. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%

gondolom a barátnőd nem akart előtted jelenetet rendezni, később biztosan elmondta erről a véleményét


más parasztsága miatt pedig ne neked legyen kisebbségi komplexusod, egyértelmű, hogy az anyja bunkón viselkedett veled szemben


a barátnődet pedig ha zavarná a magasságod, azt már észrevetted volna, sőt, talán együtt sem lennétek (már)

2017. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!