Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már hasonló és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már hasonló és ha igen akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem mintha észrevehető lennék az emberek számára.Eléggé fel vagyok dobódva, akármilyen jó vagy rossz dolog történik velem.Van egy fiú aki tetszik, több mint valószínű hogy van barátnője és ettől nem vagyok szomorú sem, egyáltalán nem hangol le a dolog, pedig iszonyúan tetszik.
2010. máj. 6. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok.

van egy fiu akinek van csaja látom öket de ez sem hangol le.:D

a fiu sokszor ugy bámul amugy:$

akkoristökjooooooo.:D:D

2010. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az "Eléggé fel vagyok dobódva, akármilyen jó vagy rossz dolog történik velem." megvolt nálam is. Semmi nem tudta lerontani a kedvem. ...Sajnos már elmúlt. De nem baj. :D
2010. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavasz van! Ilyen eccccerrrűűű :)
2010. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez mitől lehet? Tényleg már magamat sem értem.XD
2010. máj. 6. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Májusi zsongás:DDDD


Most kell bepasizni/becsjozni

2010. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!