Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vagy még inkább átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy még inkább átlag alatti pénisz mérettel mi értelme van párt keresni, amikor minden nő minimum 16 centit vagy még többet akar?

Figyelt kérdés
Előbb utóbb úgyis el hagy emiatt vagy megcsal. Így meg mi értelme?

2017. jan. 28. 19:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
93%

Erről a méret kérdésről mindig az a vicc jut eszembe, hogy a nők miért nem tudnak parkolni. Hát azért, mert a pasik elhitették, hogy ---- (mutatva kb 10 centi) ennyi a 20 centi.


Egyébként nekem csak 1 barátnőm van, aki a nagyobb méreteket szereti, de ő élvezi ha piszkálják a méhszáját. A többiek, velem egyetemben nem szeretjük.

2017. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%

Akarod mondani minimum 20 cm.


Szerintem sincs értelme próbálkozni alatta.

2017. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez netto baromság, az aki ezt mondja, nem dugta még meg egy 17-18 centis farku pasas. Hát, ott öszinte lenne a sikoly.

Az exnek volt kb 16, és már az is fájt szinte mindig.


A páromnak kisebb, és teljesen jo, kielégít vele és nyugodtan vadulhatunk, akkor sem potypgnak a könnyim meg megy méhszájig.

2017. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
65%

"Ez netto baromság, az aki ezt mondja, nem dugta még meg egy 17-18 centis farku pasas. Hát, ott öszinte lenne a sikoly. "


Azért te ugyanúgy általánosítasz, mint a kérdező, aki szerint 16 alatt nem lehet mit kezdeni.


Nekem 18-19 van, és egyetlen nő volt csak akivel méret okokból nem voltunk kompatibilisek, a többieknek azért nem volt vele gondja, azzal együtt, hogy volta ki előttem kisebb pasival járt, és azzal is ugyanúgy élvezte.


Szóval nem mindenkinek okoz "őszinte sikolyt" a 18 cm sem...

2017. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%

Ahogy egy kicsivel feljebb írja valaki, kevés nő élvezi, ha a méhszája ingerelve van.


Máskülönben meg, kérdező, gondolj bele: a hüvelynek csak a kb alsó harmada tartalmaz idegvégződéseket, afelett szinte alig van.


Ergo a nagy f. szra vágyás egy kamu, a férfiakat lekezelni szándékozó női vaker...


(Aki viszont itt fentebb sokallta a 16 centit, jóból mondom, lehet, hogy inkább a vastagsággal volt baj, nem? A 16 cm eléggé átlagos hazánkban, bár a legtöbb európainak 14 körüli van, elvileg.)

2017. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
nekem is 16, sose foglalkoztam egyébként a mérettel. Megfigyeltem legtöbbször a magas férfiak foglalkoznak a mérettel. Mindegyik nő azt mondta ez pont jó.
2017. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt kérdezd meg hol van a g-pont. És még azt is melyik pózban mennek el a legtöbben, meg ilyet, mert ha csak sirsz azzal senki nem lesz kielégítve.
2017. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a minőség számít sok esetben, míg a mennyiség nem, vagy kevéssé számít általában.
2017. febr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Egy rövid sztori. 40-es nő, hetente más pasival csalja a párját. Régóta áradozik nekem, hogy a nagy az igazi.

Majd jött, hogy volt egy pasi, akinek ép csak látta és láss csodát, olyat élvezett vele. mind eddig soha.

Amit ajánlanák, tanulmányozd a nők anatómiáját:)

2017. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...minek teszel fel egy ilyen kérdést, ha nem hiszel a válaszolóknak? :D

Egyébként a legtöbb nő az átlagos mèretet szereti, és a kisebbel is jól elvannak, mert ami számít, az a technika, érzések, és jó ha nem kell óvatoskodni, nehogy fájjon. Barátnőim ezen a véleményen vannak, én szereten a kisebbet/nagyobbat is, mert nekem kifejezetten jó érzés, ha a méhszájam is izgatva van, és az átlagosnál hosszabb a hüvelyem. DE. Soha az életben nem szelektáltam farokmèret alapján, mire az ágyig jutunk, maga a pasi érdekel, nem hogy egy szerve hány centis...

22/l

2017. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!