Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos vagy még inkább átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy még inkább átlag alatti pénisz mérettel mi értelme van párt keresni, amikor minden nő minimum 16 centit vagy még többet akar?

Figyelt kérdés
Előbb utóbb úgyis el hagy emiatt vagy megcsal. Így meg mi értelme?

2017. jan. 28. 19:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
94%
Maraggyá má'! Ez csak kifogás. Miért nem ismered be, hogy oda se mersz menni egy nőhöz beszélgetni? Vagy, ha véletlen szóba elegyedik veled, akkor nem mered még randira sem hívni, csak egymás felé néző, összeérő, remegő térdekkel állsz és tejbetök képet vágsz miközben a csaj elsétál... Na, már itt el van veszve a dolog...
2017. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat.


Ne haragudj Kérdező, de nekem a 16 cm már nagynak számít.. :D Pedig nem vagyok szűz, két partnerem is volt.

Szeritnem neked valami más miatt nem jön össze a pártalálás.

2017. ápr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
88%

A pasimnak 17 centis, hát enyhén szólva sem tudja tövig betolni.

Kutyapózban nagyon kell figyelnie arra, hogy ne menjen túl mélyre, én meg amikor belefeledtkezik, megérek arrébb kúszni.


Nyilván van egy minimum is, azt nem mondom meg neked mennyi, de azt mondta az orvos, hogy 11 centi alatt nem tudja teherbe ejteni a nőt a férfi (ne kérdezd miért, fogalmam sincs)


De most mindjárt mérek neked egyet:

Van egy vibrációs tojásom, 8 centi hosszú. Ha teljesen bent van, akkor fáj, ha beljebb próbálom tolni.

Nah akkor számold ki mennyi lehet nálam a minimum. Nem túl sok.. Az átmérője olyan 3 centi.

Ez a tojás a csillagokat is lehozza nekem amúgy.


Szóval egy nőt meg kell tanulni kielégíteni, nem a farokméret miatt sírni.

(Amúgy ha valakinek tényleg nagyon kicsi, a szexshopokban lehet kapni mindenféle faroknövelő cuccot)

De mondd már meg neked mekkora van és talán arra meg tudjuk mondani, hogy ez tényleg a minimum alatt van -e, lehet h csak feleslegesen kínzod magad.

2017. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak 20 centis és nem sül el hamar, mégsem tudok elélvezni a sima dugástól. De kézzel, nyelvvel, játékszerekkel segít nekem.
2017. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként eléggé el vagy tévedve kedves kérdező, mert a 16 cm tök átlagos, legalábbis a fiatal fiúk között mindenképp (hidd el tapasztalat, hiszen focizok, gyakran zuhanyzunk együtt és szemtanúja vagyok, hogy rengeteg srácnak van még nálam nagyobb mérete), szóval amire te gondolsz, az inkább a 17-18 cm minimum. De nem is ez a lényeg hanem, hogy a vastagság sokkal fontosabb. Nekem is 16 cm a farkam, de csak 3,7 cm vastag emiatt egyik barátnőmnek sem volt még szimpla orgazmusa sem (4 volt eddig meg vagy 6-8 alkalmi szexpartner), pedig elég szenvedélyes vagyok az ágyban, jó kondiban is vagyok. Még szerencse, hogy a jóképűségemmel tudom a méretemet kompenzálni. Szóval ne a farkad hosszán agyalj, hanem azon, hogy ne egy ceruzát tolj a csajba, hanem egy tisztességes dorongot, mert annak hiányában még meg is értem az aggodalmadat.
2017. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy ne legyen szélsőséges se a vastagság, se a hossz. Meg a jó technika, érzelmi összhang, odafigyelés egymásra.


A nőkön is múlik. Azért ha csak hanyatt vágja magát, mint egy fahasáb, a nő is tehet arról, ha nincs orgazmusa. (Más kérdés, hogy az orgazmus elmaradása kinél éppen mitől van, számos oka lehet.)


Női ismerősöktől hallottam már panaszt, hogy hiába vonzódnak a párjukhoz, túl vastag neki, emiatt fáj a közösülés. A túl hosszú is fájhat, kevés nő imádja, ha döngölik az ágyban a méhszáját.


A szenvedély, figyelmesség mellett a technika számít.


A méret csak annyira tehát, hogy

ne legyen se túl vastag (a kb 5 és fél, 6 cm túlságosan vastag), se túl vékony ne legyen (a 2 és fél centi már túl vékony), mikropénisz se legyen (kb 5 cm hossz, és alatta), de túl hosszú se (a 22cm-es pénisz a legtöbb nőt zavarja, sok eu. nőnek a 20 cm is már zavaróan hosszú lehet).


Gondoljatok az ázsiai férfiakra (10 cm az átlaghossz, a vastagságot meg képzeljétek hozzá).


Meg a nyugat-európaiak többségének se valami hosszú: pl spanyolo-i felmérés szerint 13 cm az átlaghossz. Mármint Spanyolhonban.

2017. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"...se túl vékony ne legyen (a 2 és fél centi már túl vékony)..."


Akkor most vegyél a kezedbe egy vonalzót, tekerj össze egy kicsi papírlapot, hogy 2,5 cm legyen az átmérője és gondolkodj el azon, hogy a pasik hány százalékának van ilyen ceruzaméretű farka. Ha nő vagy, akkor biztos van viszonyítási alapod. Ezt a 2,5 centit remélem nem gondoltad komolyan. Ezzel már harangozni lehet a p***ban és tuti biztos, hogy csak extrém kis péniszű (kisebb mint 8 cm hosszú) pasiknak van ilyen vékony pénisze. A 3,5 cm-t is már bőven durván vékony kategóriának lehet mondani, az átlag pedig olyan 4,5-4,7 cm körül lehet.

2017. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Vedd elő az anatómiát. Nekem se jó ha nagy. Mivel a méhem nem úgy helyezkedik ahogy kell és nagyon nem mindegy hogy mekkora az akkora. Nem az a lényeg hogy mit mondanak egyes nők. Nem kellene ebből lelki bajt csinálnod mert az önbizalmad letolja. Egyszerűen próbálj meg ennél tovább látni.
2020. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!