Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam egy képet az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy képet az egyik lánytól, most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

[link]


Most ez mi akar lenni?



2017. jan. 28. 21:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na jó, komolyodjunk meg. gecc mekkora már ez xd haver ki lesz akadva xd ilyenkor mit illik csinálni? egy gyógyteát?
2017. jan. 28. 21:50
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
De tényleg ennyit sem tudtok haverral,hogy ez mit jelent??? Édes istenem!! D.ni bezzeg van eszetek!! Ostobák
2017. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kötném feltételekhez a szülőséget és ha nincsenek meg,a gyerekek mennének nevelőszülőkhöz.
2017. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Óóóó még haver nem is tudja :)

ezt a tudáshiányt, a rossz oktatásra fognám :) ahol élek azt a ország fekete részének ismerik. és nem a romaságra értendő. vannak dolgok ami nekünk "falusi parasztoknak" kimaradt, ilyen az oktatás is. moshatjátok rám hogy tudatlan, féleszű meg stb de azért mert nem tudtam hogy ez egy terhességi tesz, nem kell egyből alázni. :)

2017. jan. 28. 22:11
 15/23 anonim ***** válasza:

az oktatás valóban lehet h kimarad, de az egyén kíváncsisága is nagyon fontos, ha tanulásról van szó.


egyszóval nem tanultad viszont te sem törekedtél arra h többet tudj soha.


Ez az igazi gond. És élhetnél akárhol, ugyanolyan baj lenne.


fiú lesz v lány?


Gcc...?

2017. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez nagy..likoltam a képet😂😂😂

Add át gratulációmat😌😂

2017. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igazad van hogy ha nagyon akarok akkor kulturálódnék, de ha az oktatás is olyan lenne akkor nem tartanék itt. Még nem tudom hogy fiú vagy lány csak hogy terhes és haverom sz@rba van xd de ezt még nem tudja
2017. jan. 28. 22:26
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
De ma már tök könnyedén utána lehet járni dolgoknak, ha nem élsz mélyszegénységben.Szóval az nem ok,hogy Békés megyében élsz.
2017. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát nem élek mély szegénységbe de nem is vagyok eleresztve :) Próbálok meg emberesedni de mindenki tudja hogy ez nehéz. Kicsit eltértünk a tárgytól, ha esetleg van kedved erről mélyebben beszélgetni írj priven. Köszönöm mindenkinek a vidám ki üziket, a kérdésemre a válasz megérkezett ezért is külön köszönet :) Majd értesítem a közönséget hogy mi történt a haverommal, hogy reagálta le, stb :)
2017. jan. 28. 22:32
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"azt hittem ez valami havibajos cucc"


Láttál rajta vért kérdező? :D Amúgy tényleg van köze hozzá.Megmutatja, mért is nem várható, hogy lesz havibaj. ;)

2017. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!