Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen önbecsülés nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önbecsülés nélküli a mai férfiak többsége, hogy szinte mindig mindenben a nőknek adnak igazat?

Figyelt kérdés

A való életben is, meg sokszor internetes fórumon is a férfiak többsége azt mondja csak a nőknek, amit hallani szeretnének. Sokszor annyira gáz ezt hallgatni, hogy szégyenlem, hogy a férfiak közé tartozom. :D

Itt gyakorikérdéseken is ...

Férfi megcsalja a nőt: "Micsoda szemét, én sose tennék ilyet!"

Nő megcsalja a férfit: "Biztosa srác hibája, mert elhanyagolta a nőt!"

Én meg ha kiállok a véleményem mellett egy nővel szemben, akkor kapásból megkapom, hogy nőgyűlölő vagyok, meg önző és sose lesz így barátnőm! (Már volt pár barátnőm, de mindegy :D) Ez annyira gerinctelen viselkedés!


2017. jan. 29. 17:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Sz@rd le a nőket és a papucs pasikat.
2017. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges így csoportosítani, vannak szar meg nem szar emberek.
2017. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy érdekes kérdés. Az eddigi barátnőim mindegyike rendelkezett önálló véleménnyel, és imádtak vitázni, nem zavart őket, hogy nekem is megvan a magam véleménye, és órákon át tudtuk vitázni, elmélkedni.



Másrészt viszont azt látom, hogy az ilyen nők alkotják a kisebbséget a nők többsége ezeket a pezsgő eszmecseréket párkapcsolati problémának fogja fel, és inkább azokat a pasikat részesíti előnyben, aki mindenben "igen drágám" stílust képvisel.


A férfiak pedig ahelyett, hogy keresnék azt a kevés nőt, akik szeretik ha párjuknak van markáns véleménye, inkább a könnyebb utat választják.


(ui: egyébként pont ezért ezek a férfiak egy idő után már nem is nagyon tudnak nem alámenni a csajnak, megszokják, hogy ez az út a siker záloga, nem is mernek mást csinálni)

2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Mert ahogy már Rekop György többször is elmondta a Showder Klubban: jóban kell lenni a nőkkel, mert minden p**a náluk van :).


Komolyra fordítva, szerintem így akarnak szimpátiát ébreszteni a nőkben. Persze nem mindenki ilyen, pl. én sem, viszont nőgyűlölő sem vagyok. De csak azért, mert nőnek született, még nem adok neki igazat. Egy okos nő ezt meg is érti, szeret vitázni (nem hisztizni!), amelyik nem az, azzal meg nem érdemes foglalkozni. Ők nem a véleményedre kíváncsiak, hanem a sajátjukra mélyebb hangon.

2017. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%

Erős dolog lenne erre azt mondani, hogy a feminizmus eredménye?

Minden esetre engem is zavar és az előttem szólóval értek egyet.

Egy olyan "kapcsolatom" volt, ahol a csaj elég durván dominált engem. Alapból tényleg nincs egekben az egóm, tudom a hiányosságaimat, csak hát ő ezt szépen ki is emelte (itt most nem külsőségekre gondolok), és komplett szarkupacnak éreztem magam. Viszont nagyon szerettem volna már kapcsolatot. 1 hónapig bírtam... akikről meg te olvasol azok gondolom tovább húzzák, mert ebben nyerik a boldogságot. Hogy mégis miért, fogalmam sincs. Csak a szexért?! Gondolom..

2017. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szergej55 ***** válasza:
Játsszák a fehér lovagot, mert mindenhol azt öntik a nyakukba, hogy csak így lehet valamit elérni. Ez pedig a létező legrosszabb tanács, kb. olyan, mint nőtől megkérdezni, mi kell nekik egy férfiban.
2017. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszabb ***** válasza:
49%
Na én aztán egyet szoktam érteni velük... :DDD
2017. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szergej55 ***** válasza:
Kell ritka kivétel is, tudod. :DDD
2017. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet valakinek igaza? Ha egy férfi ugyanazt gondolja, mint én, akkor csak hazudhat?


Mellesleg ritkán látni ilyet, belinkelhetsz párat.

2017. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Ha egy férfi ugyanazt gondolja, mint én, akkor csak hazudhat?"

Nem sikerült megértened, amit írtam!

2017. jan. 29. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!