Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen önbecsülés nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önbecsülés nélküli a mai férfiak többsége, hogy szinte mindig mindenben a nőknek adnak igazat?

Figyelt kérdés

A való életben is, meg sokszor internetes fórumon is a férfiak többsége azt mondja csak a nőknek, amit hallani szeretnének. Sokszor annyira gáz ezt hallgatni, hogy szégyenlem, hogy a férfiak közé tartozom. :D

Itt gyakorikérdéseken is ...

Férfi megcsalja a nőt: "Micsoda szemét, én sose tennék ilyet!"

Nő megcsalja a férfit: "Biztosa srác hibája, mert elhanyagolta a nőt!"

Én meg ha kiállok a véleményem mellett egy nővel szemben, akkor kapásból megkapom, hogy nőgyűlölő vagyok, meg önző és sose lesz így barátnőm! (Már volt pár barátnőm, de mindegy :D) Ez annyira gerinctelen viselkedés!


2017. jan. 29. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Ezért kértem példákat.
2017. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Jó a kérdés.

Egyrészt, mindenkinek könnyebb a kisebb ellenállás irányába menni, ezért sokan inkább igazat adnak a nőnek, ráhagyják, ahelyett, hogy sértődést/hisztit/duzzogást generáljanak. Van az az eset, amikor nem tudod meggyőzni észérvekkel, akkor is egy idő után elmegy a kedve az embernek a vitától, és inkább enged. Aztán persze lehet az is, hogy tényleg mindegy, és ráhagyják a nőre a választást. Meg még ezer más ok...

Most nyilván azt gondolod, hogy én is ilyen vagyok, aki kb. önálló akarattal sem bír, pedig de, barátnőm pedig nincs is.

P. S.: az, hogy nőgyűlőlőnek bélyegeznek, két dolog miatt lehet. Az egyik, ha összetalálkozol valami turbófeministával, akinek mindegy mit mondasz, ha férfi vagy, akkor nőgyűlölő is. A másik a stílus, én itt is csomószor mondtam ellen nőknek/álltam a nő ellenpártjára, sosem lettem nőgyűlölőnek kikiáltva.

2017. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Sunshinedoll ***** válasza:
21%
Mert igazunk van, még jó, hogy egyet értenek duh...
2017. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

ÓÓÓÓ,hát itt is szeretnek ám lepontozgatni ha nem azt látják amit szeretnének.

Én imádom feszegetni a húrt,olyan szép egy nő mikor ideges.:D

2017. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja amit a nő hallani akar: papucs tipus, vagy ágyba akarja vinni csak.

Férfi megcsalja a nőt : gerinctelen

Nő megcsalja a férfit : gerinctelen

Véleményemért mindig kiállok( jól átgondolom) és ritkán másítom csak meg.

F34

2017. jan. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És a nő, aki azt mondja, amit a férfi hallani akar?
2017. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként nyilván nem linkelsz, drága kérdező, hisz ezen az oldalon ilyen nincs, itt mindig balhé van.
2017. jan. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


#17 ezt az első két oldalból lapoztam fel a szakítás témában. Több felkereséséhez lusta voltam, így is túl sok energiát fektettem a nonstop kérdésedbe, mikor te magad is találhattál volna gyöngyszemeket. Érződik szerintem, hogy a "pasi a hülye".

Persze volt olyan is, hogy a csaj megcsalja a csávót és nem bánja, mert hát... miután megtudta, hogy kavargat az egyik "barátjával" a csávó kicsit zokon vette és már nem volt olyan kedves hozzá. Kommentek: Jaj, hát miért nem hagytad már ott...stb. stb.


Az a baj, hogy ezek is észérvek, de úgyis le lesz pontozva, meh...

2017. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!