Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora hiány van nőkből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora hiány van nőkből?

Figyelt kérdés
Nem tud egy átlagos szintet elérő nő úgy regisztrálni egy társkeresőre, hogy ne írnának rá néhány órán belül minimum 20-an.

2017. jan. 29. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne legyenek illúziók, abból a 20-ból elég valószínű, hogy 18 csak dugni akar ... aztán a többi is, de ők udvarolnak előtte kicsit. Négy hónapja vagyok fent társkeresőn, van tapasztalatom sajnos.
2017. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

A "pasik" tehetnek róla, hiába sírnak-rínak. Teljesen fölösleges egy nőnek társkeresőre regisztrálni, mert elözönlik a levelek, de azoknak nagy része bunkó parasztoktól jön, akik bármit megdugnának amin lyuk van, meg házas szemétládáktól, akik egy kis "kalandot" keresnek az asszony mellé.

Szóval vagy van türelmed kiszemezgetni azt a pár normálisat, vagy hagyod a pitsába az egészet.

2017. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Lyuk-lyuk alapon mindenkinek elküldik a sablon leveleket, mert reménykednek a nagy számok törvényében, hátha valakinél sikerük lesz.


A kedvencem amikor olyan levelet írnak, hogy tetszett nekik a bemutatkozásom, holott nem írtam oda semmit, és a "gyönyörű vagy a képeken", mikor egy képem van kint. :D

2017. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha a gyakoris nők elképzelései alapján akarna egy földönkívüli képet kapni a világunkról, akkor egy szörnyű helyet képzelne el. Úgy látom, nektek minden baj. Ha írnak nektek, az a baj, ha nem írnának, az lenne a baj. Ha rámenősebbek, akkor biztosan csak dugni akarnak, ha lassabban közelednek, akkor töketlenek. Ezért jobb egyedül maradni, normális nőt alig találni, aki ne problémázna mindenen, és ne akarna mindent túlagyalni, megideologizálni.
2017. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Azt nem értem, hogy ha ekkor gáz a társkereső miért erőltetitek és miért sírtok itt, hogy rossz.
2017. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

1-es vagyok ismét.


A 4-es válaszolónak üzenném, hogy sajnos igazad van. El kell ismernem nőként, hogy úgy igaz minden szavad, ahogy leírtad. Sokszor nem tudjuk mi sem, hogy mit szeretnénk.

2017. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező: miért baj az, hogy ha már felregisztráltál, akkor érdeklődik is utánad valaki?


#2: Fordítva sem jobb a helyzet, nagyon sok nő egó tuningolásból van fent, liánozik, ráadásul nagyon elterjedtek a társkeresőkön az üzemeltetők által létrehozott kamuprofilok. Szóval marad pár % normális lány\nő, akiket viszont szinte lehetetlen megtalálni.


#3: Annak, hogy rengeteg levelet el kell küldenünk teljesen más oka van. A legtöbb levélre nem kapunk választ, legyen az bármilyen személyre szóló és frappáns (pont azért, amit a #2-esnek írtam). Ezért inkább megy a több levél, hátha valaki vissza ír. Ez így nyilván senkinek sem jó, de egyenlőre nincs rá jobb megoldás.


#4-es és 5-ös: egyetértek.

2017. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos ez van. Ha felregisztrál egy nő, akkor rögtön 100-an vetik rá magukat. Persze a 100-ből egy csomó tényleg csak dugni akar, a lány viszont elmegy a legjóképűbbel, az megdugja (esetleg még 1-2 alkalommal eljátssza ugyanezt), aztán levonja a következtetést, hogy ott mindenki csak dugni akar, és onnantól vagy leregisztrál vagy esélyt sem ad azoknak, akik nem csak egy numerát látnának benne.



A másik, hogy tényleg rengeteg az elkeseredett férfi, akik eleinte írnak 8-10 normális sort, a lány a levelet meg sem nézi, csak a fotókat, majd nem válaszol. Ezután elkezd egyre rövidebb levelet írni a végén oda jut, hogy tényleg csak egy 1.5 soros sablon megy.

Ez mondjuk szerintem marhaság, én mikor megcsömörlök az egésztől, akkor nem sablont írogatok, hanem letörlöm magam, utazgatok pár hétvégét, feltöltődöm, és akkor próbálom elölről.


Amúgy átlag körüli férfiként kb esély sincs arra, hogy az ember keresztüljusson ezeken a csak dugásra gyúró hercegeken, az előző kapcsolatom is hatalmas mázlival találtam neten, mert a lányt az ilyen szép szőke hercegek riasztották, így nem is foglalkozott velük. Sok évig voltunk utána együtt.

2017. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

7-es, én ezt értem de remélem te meg azt érted, hogy senki nem akar egy soron következő szám lenni...


Teszem azt meglátom a levelet és nyilvánvaló hogy csak egy másolt blamázs, akkor majd én jó kedvvel "hmm, ez a srác meglátott bennem valamit"? Közben meg a másik 600 lány is ugyanezt a levelet kapja.

Ugye érthető ha az ember lánya nem lelkesedik?

2017. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező: Te mit tanácsolnál azoknak a férfiaknak, akik normális levelekből küldenek ki mondjuk 50-et (nem egyszerre, hanem hetek, akár hónapok alatt), és 0db választ kapnak.


Mert a sablon levél legtöbbször ennek az eredménye. Egy idő után rájössz, hogy kár a gőzért.

2017. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!