Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy szükségem van egy hozzám illő társra?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a párommal, idegileg picit kikészültem.

Már majdnem a régi önmagam vagyok. Keresem azt a fiút, aki képes lenne boldoggá tenni, görcsösen kutatom, és igénylem az őszinte törődést egy olyantól, akit én is elfogadnék.


Hol tudnék találni egy olyan társat, aki külsőre és belsőre is a zsánerem, és legiggadhatok mellette?


Egy kissé megtört, mégis határozott fiatal


2017. jan. 29. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez szép és jó, de te pontosan mit adnál egy ilyen fiúnak? Mert ebből az jön le, hogy neked csak igényeid vannak.
2017. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hihetetlen sok dolgot adnék meg neki. Többet, mint elsőre hinné.
2017. jan. 29. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Rég rossz, ha mástól várod, hogy boldoggá tegyen. A másik ugyanis nem szolgáltató cég, hanem egyenrangú társ, partner. Legyél felejthetetlen, nagylelkű, kedves és humoros. Majd akkor bevonzod azt, akire vágysz. Amíg csak elvársz, addig be fogsz szopódni. Megtört. Hát persze, rakás fiatal hülyeségeken kattog. Akkor lennél megtört, ha nem lenne mit enned, nem lenne hol aludnod, nem lenne anyukád vagy apukád, barátaid. Na az probléma.
2017. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a társ akit szeretnél már a tiéd. Te magad! :))

Amíg magaddal nem hozod helyre a kapcsolatod, nem leszel boldog mással sem. Ideig-óráig biztosan, de a kapcsolatfüggőséged miatt ugyanoda jutsz mint most. Ergo ez csak tüneti kezelés. Ha a problémát szeretni megszüntetni, akkor magadban kell lejátszanod, kemény és hosszú ideig tartó fejlődés által. Úgyhogy kezd is el! Hajrá! :)

2017. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A legrosszabb ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy. Főleg számomra azon kijelentésed a taszító, miszerint görcsösen keresgélsz, meg hogy le akarsz higgadni. Ezekből fognak születni a rövid, semmi értelme párkapcsolatok, ahol a partneredet még megcsalni is képes leszel. Nem kezdenék veled, alapvető kritériumoknak nem felelsz meg.
2017. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!