Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szükségem van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szükségem van egy férfire. De nem találok egy hozzám illőt se. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve szakítottam,és azóta keresem de valahogy nem találok nekem valót.Van hogy megyek a városba látok egy párt és elfog egy hülye érzés hogy bárcsak én sétálhatnék a barátommal.Ilyenkor ezen agyalok hetekig.Van hogy álmomba egy képzeletbeli férfivel alszom,csókolózom.Ma megint volt egy ilyen álmom és megint ezen agyalok,hogy vajon én miért nem találok olyat aki megfelel nekem.Lehet az átlagosnál picit több elvárásaim vannak,de ez vagyok én.Pedig próbálnak közeledni de valahogy nekem nem felel meg egyik se.Ilyenkor mihez kezdjek?
2011. jún. 18. 22:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, dehát mit lehet tenni, várnunk kell :) 19/f
2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%

Erről beszéltem hogy mennyire válogatósak a nők, látjátok igazam van.

21f

2011. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Leírod a korod, (és a nemed nehogy megijedjünk), meg hogy milyenek az elvárásaid?? Talán tudunk segíteni.
2011. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
jaajj ne már a férfiaknak is legalább annyi elvárásuk van a nőkkel szemben!!!!
2011. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Messze nincs annyi legyen érettségije, legyen igényes, legyen bőbeszédű, kedves és ne legyen dagadt, ennyi csupán, egy nőnek meg kb 100.
2011. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

ahha nekem annyi legyen humoros,akarjon vmit az élettől(ne legyen céltalan) és ne legyen 100 kilós..

na hogy is van ez?

2011. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Legyen igényes,nagyon tudjon szeretni.Ne legyenek a haverok fontosabbak nálam,szeressen összebújni.Mutassa ki mit érez.Legyen kedves,ne nyomuljon.Megbízható legyen...de igazából nekem egy érzés-re van szükségem hogy érezzem hogy biztonságba vagyok mellette,nem feltétlen izom agyra gondolok(mondjuk nem árt ha van pici izom)de ez nem fontos.Maga az érzés kéne.:(
2011. jún. 18. 22:30
 8/30 anonim ***** válasza:

Szóval érzelmi biztonság na igen arra harapnak a nők:)

Ez is személyiségből ered.

2011. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
És akkor most mit csináljak?Meddig kell még várnom?Teljesen beleőrülök.
2011. jún. 18. 22:44
 10/30 anonim ***** válasza:
Ki tudja, ha nem közeledsz a pasik felé akkor elég sokáig, ha meg igazi férfit akarsz magadnak akinél meg lesz mindig a biztonság érzet akkor meg még tovább:D mert az ilyen férfi ritka mint a fehér holló és bőven válogat a nők közül kedvére:P
2011. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!