Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak, akik így gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Hogy a nő,akivel együtt van,ne dolgozzon,tartsa rendben a lakást,főzzön-mosson,majd ő megteremti az anyagi biztonságot.
2017. jan. 30. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2017. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Igen, de szerencsere nem sok.
2017. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Majdnem... az jellemzőbb, hogy a nő is min. ugyanannyit dolgozzon, együtt teremtsék meg az anyagi biztonságot (eddig még nem is lenne probléma), ÉS EMELLETT természetesen tartsa rendben a lakást, főzzön-mosson stb... Jah, és váláskor ne merészeljen semmit "követelni", mert 3 évig nem dolgozott a KÖZÖS gyerek(ek) miatt, mialatt a férfi - a nőnek köszönhetően - feljebb lépkedett a ranglétrán, és többet keres...
2017. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, az araboknál annyi nője lehet az embereknek, amennyit el tudnak tartani.
2017. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Van, csak nem keres annyit, vagy azt akarja, hogy munka mellett csináld meg.


Nekem azért fizetne, hogy ne főzzek. :)

2017. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Biztosan vannak. Nekem a magam részéről teljesen mindegy, hogy a nőnek munkahelye van vagy a háztartást vezeti, rá van bízva, csinálja azt, amihez ért, illetve amiben jól érzi magát. Ha szeretem őt, akkor nem fogom olyanra kényszeríteni ,ami nem tetszik neki. Márpedig csak olyannal fogok összejönni, akit szeretek és ő is engem. Nekem van bőven pénzem, saját lakásom, jó egyetemre járok, befektetéseim vannak, munkákat is vállalok, ha csak az anyagiakat nézzük, akkor mellettem aranyélete lenne bármelyik lánynak, az más kérdés, hogy nincs szerencsém a szerelemben, aki engem érdekel, annak nem kellek, aki irántam érdeklődik ,az meg engem nem hoz lázba.
2017. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
Én régi vágású vagyok szerintem ez így majdnem rendben van, azzal a kivétellel, hogy a háztartást azt vezesse a bejárónő. A párom a szexuális igényeimet elégítse ki: tartsa magát rendbe, nézzen jól ki, várjon csinosan otthon és lesse az igényeim.
2017. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#4: 1) vannak keresztény arabok is, 2) a muszlimoknak a Korán szerint max. 4 feleségük lehet, ha el tudják őket tartani.
2017. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok. Nem sokan képesek annyit keresni, hogy abból kényelmesen el tudjanak tartani egy egész családot, még ha egyébként szívesen vállalnák is a családfő szerepet. Így a nők is kénytelenek dolgozni, viszont ebben az esetben feleződik a házi munka, mert ahhoz nem sok nőnek van energiája se kedve, hogy a napi 8 óra munka után még nagy lelkesen teljesen egyedül vigyenek egy háztartást.


Én különben szívesen lennék háztartásbeli, pedig egyetemet végeztem és kimagasló fizetésű munkám van, de ez is csak a kényszer miatt, mert a pénzre több szükségem van, mint hogy minden nap patináns rend legyen otthon. De ha a párom képes lenne egyedül ugyanolyan színvonalon eltartani, mint most kettőnk fizetése, és örülne is neki, én szívesen lennék otthon és végezném a házi munkát, nevelnék gyereket stb. Tudom, hogy valakinek ez unalmas, de nekem van valami belső harmónia a "családi fészek" építgetésében és karban tartásában. Akkor is ha ez most nem menő. :D

2017. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarok gyereket, halálra unnám magam.


Ha meg csak arra kellenék valakinek, hogy tiptop maca legyek, akit eltartásért cserébe lehet nyomni análba meg szanaszét élvezni rá, akkor csak egy qrva vagyok egyetlen állandó klienssel.

2017. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!