Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak, akik így gondolkodnak?

Figyelt kérdés
Hogy a nő,akivel együtt van,ne dolgozzon,tartsa rendben a lakást,főzzön-mosson,majd ő megteremti az anyagi biztonságot.
2017. jan. 30. 11:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10%

"lehet nyomni análba meg szanaszét élvezni rá"

Mondjuk ez egyébként is alap, függetlenül attól, hogy ki-kit tart el :-P

2017. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

Hála, nem mindenkinek alap.


De úgy értem, hogy a férfi, aki tartja az ilyen "nőt", az gondolhatja úgy, hogy mivel ő fizet mindent, a csajnak fizetnie kell, nem mondhat nemet.

2017. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%

#12:

Mint a #7-es válaszomban írtam, én régi vágású vagyok, ezért nem gondolom, hogy egy nő bármilyen körülmények között is (anyagiaktól is függetlenül) ellent mondhatna az urának,!

2017. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a kérdező is régi vágású, de kétlem, hogy pártolná a nemi erőszakot.
2017. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

#14:

Senki nem beszélt nemi erőszakról, normális nő élvezi, ha szolgálhatja az urát :-P De ez a vonal már eléggé off a kérdésre, úgyhogy ha véleményed van még róla, akkor azt ne itt.

2017. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
szerencsére kevés ilyen hülye van
2017. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális nő nem szolgál senkit, mert NEM szolga! Egy nő nem a pasi csicskája, hogy lesnie kelljen minden kívánságát..

Biztos vannak még ilyenek, de bízom benne, hogy nem sok.. Én amúgy sem tudom megérteni, hogy felelhet meg bármelyik nőnek is az, hogy nem dolgozik, hanem otthon robotol és anyagilag teljesen a férfitól függ, aki ha éppen kedvet kap, akkor dobbant, te meg szépen ott maradsz a csupasz seggeddel..

2017. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak a legtöbb ilyen ugyanúgy elvárja, hogy dolgozz is mellette
2017. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére fogyóban vannak az ilyenek, de vannak még. Én speciel nem tartanám el a barátnőm hosszútávon, de kizártnak tartanám, hogy a barátnőmtől várjam el a lakás rendben tartását.
2017. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem ártana legalább 3-4 kilót keresni havonta.
2017. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!