Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megérteni, hogy nem akarok se párkapcsolatot, se mást?

Figyelt kérdés

Hello.


Úgy kezdődött, hogy itt válaszoltam a feltett kérdésére. Aztán elkezdtünk beszélgetni Facebookon, akkor még normálisnak tűnt. Szombaton kijelentette, hogy este jön Pestre és találkozzunk. Nemet mondtam. Megkérdezte újra, ismét nemet mondtam. Aznap 3 képet küldött magáról. Nem tudom minek, mikor nem kértem.


Tegnap írtam egy facebook csoportba, ahol az egyik illető elkezdett szidalmazni, majd személyeskedni. Aztán zaklatott, hogy találkozzunk hátha egymásba szeretünk.


Mit nem lehet azon érteni, hogy nem?


Elnézést nem általánosításként írtam ki.


2017. jan. 31. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Egyszerű a megoldás!


Egyszerűen nem válaszolsz és figyelmen kívül hagyod az ilyen üzeneteket, felajánlásokat.


:)

2017. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

A megoldás úgy kezdődik, hogy ha nem ismerkedsz vele, akkor nem lesz alkalma zaklatni.


Soha nem adnám meg innen senkinek a facebook elérhetőségem. Itt pedig az első zaklató üzenetnél figyelmeztetem, a másodiknál letiltom.


Ezzel együtt persze ő a hunyó az erőszakoskodásért, de ha figyelmen kívül hagyod, akkor majd lekopik.

2017. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek. Köszönöm szépen.
2017. jan. 31. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

mert értetlen idióta rengeteg férfitársam, és szétnyomulják az agyukat egy csajárt, akinél nem tűnik föl hogy nem kívánatosak.

Pont ezért van nehéz dolga a normális férfiaknak, mert az ilyenek már eljátszották a lányok bizalmát, és falakat építettek maguk köré.

Köszi srácok, innen is...a hülye értetlenséged, meg terrorizálást, hogy miért nem lehet felfogni, ha nem, akkor nem?

2017. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!