Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak udvariassagbol mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak udvariassagbol mondta, hogy talalkozzunk?

Figyelt kérdés

Az egyik munkatarsam tegnap elment a cegtol (egy masik varosba koltozott, ami egy oranyira van). Mindig is vonzodtunk egymashoz, flortoltunk, de van baratnoje.

Amikor elkoszontem tole, szorosan es hosszabban magahoz olelt es utana azt mondta, hogy remeli, hogy majd talalkozunk es esetleg valamelyik hetvegen elmehetnek oda. En nem mondtam erre semmit, majd megkerdezte, hogy mit gondolok errol? Utana csak bologattam es azt mondta, hogy akkor a viszontlatasra.

Szerintetek ezt csak udvariassagbol mondta vagy tenyleg szivesen latna?


2017. jan. 31. 21:47
 1/1 anonim válasza:
71%
valószínű hármast akar, különben, miért hívna meg magához. gondolkodjál már.
2017. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!