Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érzi magát kényelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzi magát kényelmesen meztelenül, aki elégedett a testével?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2017. jan. 31. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok magammal, apróságokon változtatnék, de azon már rajta vagyok, és látom hogy kezd javulni.

Aztán mégse szeretek meztelenül lenni a zuhanyon meg az ágyon kívül :D

2017. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon filozofikus. De nem, bárki érezheti jól és rosszul magát meztelenül, méghozzá tökéletesen függetlenül az önképétől.
2017. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem vagyok elégedett magammal, de szeretek meztelen lenni. Nekem szabadság érzésem van tőle. Főleg nyáron.
2017. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mások előtt, vagy otthon egyedül?
2017. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Is-is. Azért érdekel, mert olyan sokan mondják, hogy imádnak meztelenül lenni otthon, meztelenül aludni, stb. Arra vagyok kíváncsi, hogy ezek az emberek mind elégedettek a testükkel? Ha nem vagy elégedett, hogy érzed jól magad ruha nélkül?
2017. jan. 31. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Pl régen, amikor még sovány,alaktalan voltam (ráadásul ferde volt a gerincem,be volt horpadva a mellkasom, a bordáim meg kilátszódtak), akkor nem szívesem vetkőztem le (pl strandon,uszodában.. nem is állt jól rajtam semmi ruha sem,az is zavart).. pár éve viszont edzek, semmi koksz vagy egyéb extra, de most már magamra sem ismerek..így szívesebben vagyok meztelenül is,úgy érzem, végre nincs miért szegyenkeznem ;)
2017. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne elégedett? Nem látja a testét. Mármint ha ugyanúgy viselkedik meztelenül, mint ruhában, akkor ruhában sem nézegeti magát.


Volt már színes hajad? Nekem volt. És tudod, ki felejti el sokszor, hogy színes a haja? Az, akinek a fején van. Belenézek a tükörbe reggel meg este, és akkor szembesülök vele, hogy jé, lila a hajam. Mások állandóan látják.


Na, ugyanez a test is. Ha látod, jobban zavar, mint ha csinálod.

2017. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok magammal, még sem szeretek teljesen meztelenül lenni, mert kényelmetlenül érzem magam, olyan kiszolgáltatottan
2017. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi, haza érünk, azonnal ledobunk minden ruhát. Elfogadjuk magunkat, másikat olyannak, amilyen. Szeretni meg, nem azért szeretjük egymást, mert ép 5 kilót leadott a másik.
2017. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon undorító testem van, mégis jól érzem magam meztelenül. F
2017. febr. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!