Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapott már valaki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott már valaki közületek felnőttként nőtől pofont?

Figyelt kérdés
Ha igen, mekkora volt? Látszott a nyoma is?
2017. febr. 1. 13:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Mit tettél?
2017. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%
Igen és mivel nem érdemeltem meg hanem ő volt az agresszív állat, ezért visszaadtam neki. Köpök arra hogy "férfi nem üthet meg nőt". Gondolom akkor a padlón kellett volna magzat pózba kuporodva viselnem az ütéseit végig.
2017. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Haku-sama ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

19 voltam az nem tudom annak számít e.

az akkori csajom egyszer adott egy marha nagy pofont.

jogos volt, őt kísértem, és pont jött szembe egy másik csaj, én pedig utánafordultam...fordulok vissza és páfff...de olyan igazi erőből volt.

Piros maradt az arcom valameddig de mivel mindig borostám van nem feltűnő.

Jogos volt, nem kértem számon :D XD Fiatal voltam na..:D

2017. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Haku-sama ***** válasza:
19%

@14:05


Szerintem nem volt jogos. Elég agresszív csaj volt. Ezt meg lehetett volna normálisan is beszélni.


Viszont én 19 évesen nem tűrtem volna el ezt, bár nem adtam volna vissza a pofont, mert nem ütök meg nőket, viszont - ha már megdugtam volna - kidobtam volna.

2017. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
Dehogynem volt jogos, es latod meg is tanulta belole, hogy ilyet nem csinal az ember a baratnoje mellett :)
2017. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Igen, egy cigányasszonytól egy tér közepén, mert nem hagytam, hogy elnyúlja a 10 ezer forintomat. Pontosabban a két nőtársától. Egy trükkel elszedték tőlem, mire közöltem, hogy rendőrt fogok hívni...erre nagynehezen visszaadta a pénzt, ezen beijedtek.

Aki olyan családban nőtt fel, ahol mindennapos a verekedés, azok ugyanúgy továbbadják. Mivel én nem ilyen vagyok, csak meglepődtem rajta.

De ez elég volt hozzá, ha mégegyszer ilyen történik, valószínű akkorát adok neki vissza, hogy kirepül az úttest közepére. Szerintem a kiérkező rendőrség még gratulált is volna.

2017. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Haku-sama ***** válasza:
8%

Hát persze, bizonyára vannak olyanok, akiknél így szokás elintézni a dolgokat, de egy NORMÁLIS nő, nem pofozkodik, hanem mondjuk este elmondja, hogy neki mennyire rosszul esett az, hogy a hapek olyat csinált, és nem szeretné, hogy ez még egyszer megtörténne. Ha pedig a fickó szereti a nőt, akkor ezt tudomásul veszi, és többet nem csinál olyat.


És egyébként ennél a pontnál meg kell jegyezni azt is, hogy véleményem szerint egy nő csak akkor pofozkodik, ha nem tiszteli a férfit. Én több esetben elég bunkó voltam a nőkkel, mégsem jutottam el odáig egyikkel sem, hogy megüssön. Pedig az átlag fickó nem biztos, hogy megúszta volna pofon nélkül.


A másik meg az, hogy übergáz ez a "megtanulta a leckét". Komolyan, mint amikor anyuka felpofozta a kicsi fiát, ha nem úgy tett valamit, amit ő jónak lát.

2017. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
16%
Mekkora nagydarab disznó nőd volt, hogy nem tudtad lefogni, csak magzatpózba kuporodni... 😂
2017. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

8-as, azért ez nem ennyire fekete-fehér.


Én nő vagyok, nem tartom magam agresszívnak, sem kontrollnélkülinek, de egyszer elpattant nálam a cérna, és pofon vágtam a volt férjem. Nem, nem azért, mert utánanézett valakinek az utcán (az szerintem gáz), hanem mert hónapok óta a földbe döngölt, hazudott, kijátszott és megalázott - és akkor hazaért részegen és előadta a legújabb hazugságait szemrebbenés nélkül. Én remegve zokogtam, mert egyértelmű volt, hogy hazudik, és tehetetlen dühömben pofon vágtam és közöltem vele, hogy költözik. Másnap beadtam a válókeresetet.

2017. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!