Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapott már valaki közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott már valaki közületek felnőttként nőtől pofont?

Figyelt kérdés
Ha igen, mekkora volt? Látszott a nyoma is?
2017. febr. 1. 13:34
1 2 3 4
 11/32 Haku-sama ***** válasza:
23%

@14:36


Ennél az esetnél már valóban jogosabb a pofon, ezt aláírom.


De menjünk mélyebbre: van olyan eset, amikor egy nőnek indokolt megütni egy férfit, ha az gazemberként viselkedik [viszont nem emel kezet az asszonyra].


Mert van olyan eset, amikor a nő húzza ki a gyufát, íme egy történet:


Az ismeretségi körömben fordult elő, hogy az egyik fickó barátnőjét megdugta egy másik 9 alkalommal. Az indok ha jól tudom az volt, hogy a csaj akkoriban vesztette el a szüzességét, és nagyon akarta a szexet. Na, ha itt a hoppon maradt fél azt csinálta volna, hogy lekever egyet a csajnak, akkor valószínű mindenki őt ítélte volna el.


Tehát akkor: ha egy férfinak kontrollálnia kell az indulatait a nők szemétségei ellenére is, mert úgy illik, akkor egy nőtől ez nem várható el jogosan, legyen a fickó bármennyire is egy semmirekellő?

2017. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen ütés/verés/pofon sem jogos.


Akkor sem, ha nő adja.


A hazug részeg fèrj sem èrdemli meg.


Akkor van rendben, ha a másik kéri.

2017. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Haku-sama ***** válasza:
54%

Nem azt mondtam, hogy jogos, csak azt, hogy jogosabb. A társadalom ugyanis elnézi azt, ha egy nő kikel magából, és lekevert egyet a pasasnak.


Én amondó vagyok, hogy egy férfi nem üthet meg egy nőt, de a nő sem ütheti meg a férfit.

2017. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Mi közöd Tőle ***** válasza:
1 vagy 2 alkalommal. Részeg voltam. :D
2017. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Mellkasomat ütötte ököllel, meg egyszer kést szorított a nyakamra :-D Kimondott pofon nem volt, azt nem merne.
2017. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Azért a kés nyakhoz szorítása elég komoly. Súlyosabb mint egy pofon, legalábbis szerintem.
2017. febr. 1. 15:31
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer pofoztam fel úgy rendesen férfit. Alig ismertem és akaratom ellenére fogdosott, megérdemelte.
2017. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Sose pofoztam meg még férfit.

Normális ember nem verekszik. Pont.


42/N

2017. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

#18:

Exem is 42 évesen kezdte :-P (#15 voltam)

2017. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az egyetlen dolog amikor egy férfit jogos megütni az az amikor erőszakoskodik egy nővel, fogdossa,alányúl stb. Ugyanis ez szexuális molesztálás, megalázóbb és rosszabb mint egy pofon. A nő ilyenkor néha egy pofonnal le tudja ezt állítani, illetve a pillanatnyi döbbenetet kihasználva lelépni.
2017. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!