Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alapján ítélem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alapján ítélem meg a jövendőbeli társamat, hogyan étkezik, mennyire egészségesen?

Figyelt kérdés
Nem bírom a pörkölteszegető réteget,se aki zsírt fogyaszt,se a töpörtyűs delikvenseket,kenyérrel,hagymával.Az igazi tökösöket szeretem,akik tudják hogy egy ételben mennyi kalória van,stb.Hurka-kolbász,lejárt sztori.Más idők járnak.Az ilyen emberkéket keresem,akik azt vallják,hogy modern idők,modern felfogás,le a cocavágó kisiparosokkal,meg a mekis kajával.
2017. febr. 1. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Lol, én pl. tudom miben mennyi van, bármikor tudok egészségesen táplálkozni, de van amikor kifejezetten jól esik a hurka-kolbász-töpörtyű-disznósajt. Teljes hibás nézeted van szerintem, ha ez alapján ítélsz meg valakit.
2017. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi az a húsevés? :O Én meg nem bírom az egészségtelenül zabáló + dohányos embereket. Viva vegetarianizmus!
2017. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
dikk, te frászt kapnál tőlem, pedig mekis kajával nem élek már évek óta :D
2017. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért... de hol a kérdés? :D

Értem, hogy ott egy kérdőjel, de akkor az a kérdés? :D


Mert akkor a válaszom: A leírás alapján... hát gondolom IGEN AZ ALAPJÁN ÍTÉLED MEG :D


wtf?! o.O

2017. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es,ne trollkodjál nekem itt a kérdőjelekkel,mert nem lesz jó vége... erő,izom,tejet iszom,és vitaminbombákat nyelek le folyamatban
2017. febr. 1. 19:38
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

aki nem eszik húst az betonozni se tud se semmi valamirevaló fizikai munkát elvégezni...

az ilyen vegafiúk csak az amolyan metro meg homo féle ficsúrok közt vannak igazán meg az egyszálbél alkatú fiúzenekarokban

2017. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, ezeket magadtól találod ki? Jézus...
2017. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Én is akartam reagálni a kis barátunknak...ember, te nekifutásból vagy ennyire kretén? :O
2017. febr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Mi vagy te, terrorista, hogy bombákat eszel?

Különben, egyetértek veled, én is az egészséges félkilónyi szalonnát túrom be, vacsira.

2017. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
a kis barát 100 kg fölösleg nélkül....és elárulhatom egy testépítőt (vagy szimplán jó kötésű tagot)se találtok aki nélkülözi a húst....fel ne áldozzátok tehát magatokat a trendi divatvegaság oltárán
2017. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!