Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki és viselkedik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki és viselkedik az a nő, akihez odamentek az utcán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki más, csak kíváncsi vagyok pár véleményre :)
2017. febr. 2. 17:19
 1/2 KnightBalazs ***** válasza:
Én szeretem a csöndes visszahúzodóbb lányokat. Akik csak pár pillantást vetnek és nagyon titokzatosak. Nem beszélnek hangosan. Az nálam mindenképp kizáró jellegű ha egy lány hangoskodik, kiabál vagy a figyelem központjában van. Szerintem az egy kicsit ellenkezik a nőies viselkedéssel. A csendesebb lányokkal viszont az a baj, hogy őket nehezebben veszik észre csak a figyelmesebb fiúk figyelnek oda rájuk.
2017. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy hangos és nőies lány vagyok, de nem emiatt szólítanak meg, ha úgy adódik.

Többnyire tömegközlekedésen próbálnak velem szóba elegyedni.

Egyébként alacsony vagyok, sötét hajú, dagi és véleményem szerint jól öltözött.

2017. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!